Göksu Kapı Haberler

Göksu Kapı olarak 40 yıla yaklaşan deneyimimizle Türkiye'nin dört bir yanında Otomatik Kapı Sistemleri üretiyor, yenilikçi ve kaliteli hizmetlerimizle değerli dostlarımızın & iş ortaklarımızın hayatını kolaylaştırıyoruz. Bugün sizlere bu hizmet kalitesini daha da artırmak için atacağımız yeni bir adımı duyurmanın heyecanını yaşıyoruz; Ankara'da Yeniden Bir Üretim Tesisi Kuruyoruz

Bu yatırımımız sayesinde siz değerli müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza pek çok avantajı bir arada sağlamayı umuyoruz. Öncelikle yeni fabrikamızın faaliyete geçmesi ile birlikte ürün teslim sürelerini önemli ölçüde kısaltmayı hedefliyoruz. Bu sayede kurum ve kuruluşların ihtiyaç duyduğu tüm ürünlere daha hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlayacağız. Bununla birlikte Otomatik Kapı Sistemleri ihtiyacı olan her işletme için lojistik operasyonların süresini ve maliyetini azaltmayı amaçlıyoruz. Bu durum hem sizlerin hem de bizim zaman ve kaynak tasarrufu yapmamızı sağlayacaktır.

Bunun yanı sıra arzu eden iş ortaklarımız İstanbul’da olduğu gibi Ankara'daki üretim tesisimizi ziyaret ederek imalat süreçlerimizi daha yakından gözlemleme ve tüm sürece daha iyi hakim olma şansına sahip olacaktır. Üretim süreçlerimizin şeffaflığı ve bize ulaşmanın kolaylığı iş ortaklarımızın & müşterilerimizin imalat sürecine hakimiyetini güçlendirecek. Tüm bunlarla birlikte yeni fabrikamızın ülke ekonomisine ciddi katkı sağlayacağının ve yeni istihdam sahaları açacağının da bilincinde hareket ediyoruz. Yeni üretim tesisimiz sektörde iş olanakları yaratarak Türkiye'nin büyüme ve gelişme sürecine önemli katkıda bulunacaktır.

Göksu Kapı Ankara Fabrika

Ankara'da uzun yıllar sonra yeniden faaliyete geçecek olan üretim tesisimizin açılışını bizde sizler gibi sabırsızlıkla bekliyoruz. Tüm ekibimiz sizlere daha iyi hizmet sunmak için gece gündüz demeden çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürüyor. Bu yeni adımımızın sizinle olan ilişkilerimizi daha da güçlendireceğine ve sunduğumuz hizmetin kalitesini artıracağına inanıyoruz.

Bu heyecan verici yolculukta bizimle olan ve heyecanımızı paylaşan tüm dostlarımıza & iş ortaklarımıza teşekkürü borç biliyoruz. Göksu Kapı olarak her zaman daha iyiye ulaşmak için çabaladığımızı, bu çabalarımızın sonucunda siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesini maksimum noktaya getirmeyi hedeflediğimizi bilmenizi istiyoruz. Ankara'daki yeni fabrikamızın açılışı ve Göksu Kapı ile ilgili diğer gelişmeler hakkında daha fazla bilgi almak için bizi takipte kalın. Sizlere en kısa zamanda daha fazla güncelleme ile döneceğiz.

Göksu Kapı Ankara Fabrika İçi