Göksu Kapı Ürünleri

Seksiyonel Cam Kapılar özellikle ürünlerini estetik ve prestijli bir şekilde sunmak isteyen firmalar tarafından tercih edilen; güvenlik, konfor ve şık tasarımı bir arada sunan otomatik kapı sistemleridir. Bu kapılar yapıların tasarımına göre tavana doğru yatay ya da yukarı dikey açılabilen, maksimum yer tasarrufu sağlayan sistemlerdir. Seksiyonel Cam Kapılar yan tarafında bulunan tekerlekleri sayesinde sessiz şekilde çalışırlar. Yapılarınıza estetik değer katan bu kapılar tüm kumanda sistemleriyle uyumlu olarak çalışabilirler. 

Seksiyonel Kapılar günlük yaşama kalite getiren güvenli ve konforlu ürünler olarak bilinmektedir. Bu kapılar kullanıldıkları projelerin ihtiyaçları ve özelliklerine bağlı farklı modellerde üretilmektedir. Günümüzde pek çok Seksiyonel Kapı modeli üretici firmalar tarafından kullanıma sunulmuştur.

Göksu Kapı bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara %100 uyumlu ölçüde, ebatta, estetik özellikte Seksiyonel Kapıları projeye en uygun olacak şekilde üretebilme kabiliyetini 40 yılı aşkın tecrübesi ve uzman ekibi ile sağlamaktadır. Uzun yıllardır OKS (Otomatik Kapı Sistemleri) üzerine yaptığımız çalışmaların getirdiği bilgi ve birikimi, modern teknoloji ile birleştirerek sizler için güvenli, estetik ve uzun ömürlü Seksiyonel Kapılar üretmeye devam ediyoruz.


ÜRÜN KATALOĞU İNCELE      ÜRÜN KATALOĞU İNDİR     

Panel Dolgu Seçenekleri

Tam Görüş Sağlayan Kapılar Panel Dolgu Seçenekleri

Panel Detay / Seçenekleri

Tam Görüş Sağlayan Kapılar Panel Detay Seçenekleri

Cam Seçenekleri

Tam Görüş Sağlayan Kapılar Cam Seçenekleri

Tam Görüş Sağlayan Kapılar Cam Seçenekler

Aksesuarlar

Tam Görüş Sağlayan Kapılar Aksesuarlar


Benzer Ürünler