Göksu Kapı Ürünleri

Hızlı PVC Kapılar giriş - çıkış trafiğinin yoğun olduğu projelerde işlevsel teknolojisi, estetiksel tasarımı ve pratik kullanımı sayesinde en sık tercih edilen Endüstriyel Kapı modelidir. Yüksek Hızlı PVC Kapı olarak da ifade edilen bu ürün modeli hızlı geçiş gerektiren her alanda minimum enerji ihtiyacı ile güvenli çalışma imkanı sunmaktadır.

Hızlı PVC Kapı modelleri tesislerdeki çok sık ve hızlı açılıp kapanması gereken alanlarda kullanılır. Giriş ve çıkışlarda konforlu ve rahat bir şekilde elinizi sürmeden geçiş imkânı sunmaktadır. Bu kapı sistemleri panel, motor, renk, çalışma ve montaj prosedürü gibi opsiyonel seçeneklere sahip oldukları için farklı modellerde üretilebilmektedir.

Göksu Kapı işletmelerin ihtiyaçlaraına %100 uyumlu ölçüde, ebatta, estetik özellikte Hızlı PVC Kapıları projeye en uygun olacak şekilde üretebilme kabiliyetini 40 yılı aşkın tecrübesi ve uzman ekibi ile sağlamaktadır. Uzun yıllardır OKS (Otomatik Kapı Sistemleri) üzerine yaptığımız çalışmaların getirdiği bilgi ve birikimi, modern teknoloji ile birleştirerek sizler için güvenli, estetik ve uzun ömürlü Hızlı PVC Kapılar üretmeye devam ediyoruz.


ÜRÜN KATALOĞU İNCELE      ÜRÜN KATALOĞU İNDİR    

Hızlı PVC Kapılar

Hızlı PVC Kapılar artık modern tesislerin bir parçası haline gelmiştir. Hızlı çalışmasından dolayı mekanlar arası ısı kaybını minimize eder, toz, partikül, cisim, koku, gürültü geçişlerini engellenir. Hızlı PVC Kapı çeşitleri arasında;

  • Roller Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar
  • Aluroll Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar
  • Ziproll Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar
  • Windroll Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar
  • Folder Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar
  • Termofold Model Hızlı PVC Kapılar
  • Termoroll Model  Yüksek Hızlı PVC Kapılar
  • Frozen Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar

Roller Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar

Roller Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar, hem Fonksiyonel, hem Hesaplı!

Roller Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar fabrikalar, depolama alanları gibi yerlerde yüksek forklift vs. geçiş trafiğine cevap verebilen temel hızlı PVC kapı özelliklerine sahip ve ekonomik çözümlü sarmal tip kapılardır.

Daha çok iç ortamlarda ya da düşük rüzgar yükü olan yerlerde tercih edilirler.

Aluroll Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar

Aluroll Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar, hem Fonksiyonel, hem Estetik!

Aluroll Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar fabrikalar, depolama alanları gibi yerlerde yüksek forklift vs. geçiş trafiğine cevap verebilen temel hızlı PVC kapı özelliklerine sahip ve estetik çözümlü sarmal tip kapılardır.

Modüler sistemi sayesinde kolay ve ekonomik branda değiştirme imkanı sunarlar.

Daha çok iç ortamlarda ya da düşük rüzgar yükü olan yerlerde tercih edilirler.

Ziproll Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar

Ziproll Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar, daha hızlı ve ayarlanabilir açma-kapama hızı, yumuşak kalkış ve duruş, kendi kendini tamir etme özelliği.

Ziproll Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar fabrikalar, depolama alanları gibi yerlerde yüksek forklift vs. geçiş trafiğine kolayca cevap verebilen, invertörlü otomasyonu sayesinde yumuşak kalkış ve duruş yapabilen, branda kenarlarındaki fermuarlar ve bu fermuarların içinde hareket ettiği polietilen dikmeler sayesinde çarpma esnasında yuvasından sorunsuz çıkıp sonrasında otomatik olarak yuvasına girmek suretiyle kendi kendini tamir edebilen ve yüksek yalıtıma sahip sarmal tip kapılardır.

Daha çok iç ortamlarda ya da düşük rüzgar yükü olan yerlerde tercih edilirler.

Windroll Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar

Windroll Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar, itme-çekme tip, yüksek rüzgar yüküne dayanım, daha hızlı ve ayarlanabilir açma-kapama hızı, yumuşak kalkış ve duruş, kendi kendini tamir etme özelliği.

Windroll Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar tersaneler, fabrikalar gibi yerlerde dış ortam kapısı olarak tasarlanmış, yüksek rüzgar dayanımlı, özel dişli mekanizması ve çift şaft teknolojisiyle konvansiyonel hızlı PVC kapılarda olduğu gibi yerçekimi desteği ile değil motor tarafından itilerek kapatılan (push-pull technology) ve bu özelliğiyle çok yüksek rüzgar yüklerinde dahi kendini kapatabilen, invertörlü otomasyonu sayesinde yumuşak kalkış ve duruş yapabilen, branda kenarlarındaki özel tip fermuarlar ve bu fermuarların içinde hareket ettiği özel polietilen dikmeler sayesinde çarpma esnasında yuvasından sorunsuz çıkıp sonrasında otomatik olarak yuvasına girmek suretiyle kendi kendini tamir edebilen ve yüksek yalıtıma sahip sarmal tip kapılardır.

Rüzgar yükünün çok yüksek olduğu dış ortamlarda kullanılmak için son derece uygundurlar.

Folder Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar

Folder Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar, yüksek rüzgar yüküne dayanım, büyük ölçüler!

Folder Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar fabrikalar, depolama alanları gibi yerlerde yüksek forklift vs. geçiş trafiğine cevap verebilen, büyük açıklıkları kapatmak için ideal yapıda olan temel hızlı PVC kapı özelliklerine sahip, yüksek yalıtımlı katlanır tip kapılardır.

Rüzgar yükünün yüksek olduğu dış ortamlarda kullanılmak için idealdir.

Termofold Model Hızlı PVC Kapılar

Termofold Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar, yüksek termal yalıtım, büyük ölçüler!

Termofold Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar iklimlendirilmiş fabrikalar ve depolama alanları gibi yerlerde yüksek forklift vs. geçiş trafiğine cevap verebilen, büyük açıklıkları kapatmak için ideal yapıda olan temel hızlı PVC kapı özelliklerine sahip, yüksek termal yalıtımlı ve yüksek izolasyonlu katlanır tip kapılardır.

Rüzgar yükünün yüksek olduğu ve iklimlendirme yapılan dış-iç ortamlarda kullanılmak için uygundur.

Termoroll Model Hızlı PVC Kapılar

Termoroll Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar, hem soğuk oda kapısı, hem hızlı!

Termoroll Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar soğuk odalarda (-25 negatif / +5 pozitif) termal izolasyon sağlamak için tasarlanmış, forklift vs. geçiş trafiğine cevap verebilen sarmal tip hızlı PVC kapılardır.

Hem iç ortamda hem de dış ortamda kullanılabilirler.

Frozen Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar

Frozen Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar, hem soğuk oda kapısı, hem hızlı!

Frozen Model Yüksek Hızlı PVC Kapılar soğuk odalarda (-35 negatif / +35 pozitif) termal izolasyon sağlamak için tasarlanmış, forklift vs. geçiş trafiğine cevap verebilen sarmal tip hızlı PVC kapılardır.

Uçlarında fermuar yapısı olan ve bu fermuarların içinde hareket ettiği polietilen dikmelere sahip çift brandadan mamul ve iyi yalıtıma sahip sarmal tip kapılardır.

Daha çok iç ortamda kullanılırlar.


Benzer Ürünler