Göksu Kapı Ürünleri

PVC Şerit Perde olarak da ifade edilen PVC Perde Kapılar işletmeler içerisinde bölmeler oluşturmanın en işlevsel, esnek ve pratik you olarak ifade edilmektedir. PVC Perde Kapılar yükleme & boşaltma alanlarından soğuk hava deposu girişlerine, personel girişlerinden araç kapılarına kadar pek çok farklı alanda tercih edilmektedir.

Göksu Kapı işletmelerin ihtiyaçlarına %100 uyumlu ölçüde, ebatta, estetik özellikte PVC Perde Kapıları projeye en uygun olacak şekilde üretebilme kabiliyetini 40 yılı aşkın tecrübesi ve uzman ekibi ile sağlamaktadır. Uzun yıllardır OKS (Otomatik Kapı Sistemleri) üzerine yaptığımız çalışmaların getirdiği bilgi ve birikimi, modern teknoloji ile birleştirerek sizler için güvenli, estetik ve uzun ömürlü PVC Perde Kapılar üretmeye devam ediyoruz.


ÜRÜN KATALOĞU İNCELE      ÜRÜN KATALOĞU İNDİR    

PVC Perde Kapıların Özellikleri ve Avantajları

PVC Perde Kapılar, şeffaf PVC bantlardan oluşan, çalışma alanlarında bölme amacıyla kullanılan son derece pratik ve ekonomik çözümlerdir. Bileşimlerindeki alev geciktiriciler sayesinde yangına dayanıklı PVC şerit kapılar kaynakhanelerde kabin ya da bölme amacıyla kullanılabilirler. Uzun süreli açık kalma durumunda, kapının manuel olarak bir yana toplanma imkanı vardır.

PVC Perde Kapı Kaynak Kabinleri

Kaynak ve taşlama alanlarının diğer çalışma ortamlarından ayrılması amacı ile kullanılır. Göz için zararlı UV ışınlarına karşı; aynı zamanda sıcak talaş ve uçucu tozlara karşı koruma sağlar. Kullanım amacına göre hareketli ve sabit olarak iki ayrı tipi mevcuttur.

PVC Şerit Perde Montaj Seçenekleri

  • Sabit Sistemler – Vida ile Tavana veya Duvara Montaj
  • Hareketli Sistemler

PVC Perde Kapılar Montaj ve Uygulama Seçenekleri

PVC Şerit Perde Uygulama Seçenekleri

  • Tek Sıra Ray Uygulaması
  • İki Sıra Ray Uygulaması

Uygulama yerinin durumuna bağlı olarak PVC şeritlerin özel raylı sistem sayesinde yana kayarak bir tarafa (sağa ya da sola) veya iki yana toplanma özelliği

PVC Perde Kapı Boyutları

  • 2200 mm yüksekliğe kadar 200 mm genişlik 2-3 mm kalınlık
  • 3500 mm yüksekliğe kadar 300 mm genişlik 2-3-4 mm kalınlık
  • 4500 mm yüksekliğe kadar 400 mm genişlik 3-4 mm kalınlık

Uygulamalardaki farklı genişlik ve kalınlıktaki perdeler için farklı PVC şerit bini alternatifleri mevcuttur. Binme paylarının belirlenmesinde trafik yoğunluğu, rüzğar-hava sirkülasyonu önemlidir. Bini arttıkça mekanın soğuk hava akımında karşı koruması artar. PVC bantlar istenilen bini ile üst raya asılabilir.

PVC Şerit Bindirme Seçenekleri

  • 200 mm Genişlik
  • 300 mm Genişlik
  • 400 mm Genişlik

Benzer Ürünler