Göksu Kapı Ürünleri

Bariyer Sistemleri projelerin giriş - çıkış alanlarının kontrol altında tutulması, istenilmeyen kontrolsüz geçişlerin önüne geçilmesi için kullanılan mekanizmalar bütünüdür. Özellikle kişilerin can ve mal güvenliğinin emniyet altına alınması konusunda en etkili çözüm Bariyer Sistemleri olarak görülmektedir.

Kollu Bariyer farklı amaçlarla kullanılan binalarda araç giriş - çıkışlarını kontrol altına almak, araç - personel geçişlerini denetlemek, araç parkını engellemek ve takip etmek için en yaygın kullanılan bariyer sistemleridir. Özellikle insan yaşamının ve hareketliliğin fazla olduğu şehirlerde kamu - özel fark etmeksizin birçok yapıda Bariyer Sistemleri kullanılmaktadır.

Göksu Kapı bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara %100 uyumlu ölçüde, ebatta, estetik özellikte Bariyer Sistemlerini projeye en uygun olacak şekilde üretebilme kabiliyetini 40 yılı aşkın tecrübesi ve uzman ekibi ile sağlamaktadır. Uzun yıllardır OKS (Otomatik Kapı Sistemleri) üzerine yaptığımız çalışmaların getirdiği bilgi ve birikimi, modern teknoloji ile birleştirerek sizler için güvenli, estetik ve uzun ömürlü Bariyer Sistemleri üretmeye devam ediyoruz.


ÜRÜN KATALOĞU İNCELE      ÜRÜN KATALOĞU İNDİR     

NICE Kollu Bariyer Sistemleri

NICE Kollu Bariyer Sistemleri

Sokak bariyerleri, trafiğin yoğun olduğu anlar dahil olmak üzere, kamu ve özel geçişler ile duraklama alanlarına erişimi kontrol etmek için en fonksiyonel ve aynı zamanda estetik açıdan hoş bir çözümdür.

Nice Kollu Bariyerin avantajlarını keşfedin.

Kullanım Alanları

Nice bariyerleri her türlü erişimi profesyonel bir şekilde kontrol etmek için tasarlanmıştır: otoparklar, ticaret merkezleri, oteller, hastaneler, fuar merkezleri, eğlence parkları, havalimanları ve istasyonlar, küçük veya büyük tüm alanlar.

Neden Kullanışlı Olduğunu Biliyor Musunuz?

Maksimum esneklik, Kullanım Kolaylığı, Estetik Kalite, Güvenlik… Her Yerde!

Nice Müşterilerine Bunları Taahhüt Ediyor.

Nice L Bar Bariyer – Nice Kollu Bariyer Sistemleri

Nice L Bar Bariyer yoğun kullanımlar için de uygun şekilde üretilmiştir. Bariyer 24 volt DC ile çalışmaktadır. L Bar modeli 7 – 8 veya 9 Metre uzunluktaki kol ile birlikte çalışabilmesi için tasarlanmıştır. Nice L Bar Bariyer harici akü bağlanabilir ve aynı zamanda otomatik geçiş sistemleri ile uyumludur. Teknolojik alt yapısı ve mekanik tasarımının geliştirilmesi ile bir saatte 150 kez açılıp kapanabilir. IP 44 sertifikasına sahiptir.

Bariyerin kolu sağa veya sola takılabilir. Bariyerin üzerinde iki adet loop dedektör bulunmaktadır. Kit ile birlikte satılmaktadır. Nice L Bar Bariyer ayrıca hazır fotosel yuvaları ile beraber gelir. Böylece fotosel bağlamak istediğinde bu işlem hızlı ve kolay şekilde halledilmesi mümkündür.

Engel tanıma ve motor hareketi monitörlemesi yaparak daha güvenli hale getirilmiştir. Enkoder kontrolü sayesinde yavaş başlama ve yavaş durma özelliği aktif edilebilir. Toplam ünite ağırlığı 98 kg dır.

Nice L Bar Bariyer ayrıca hazır fotosel yuvaları ile beraber gelir. Böylece fotosel bağlamak istediğinde bu işlem hızlı ve kolay şekilde halledilmesi mümkündür.

Nice L Bar Bariyer, açma kapama hızı ayarlanabilir. açılma süresi 8 saniye ile 12 saniye arasında isteğe göre değiştirilebilir. Nice L Bar Bariyer her türlü alanda ve iklim koşullarında çalışabilmek için özel olarak üretilmiştir. – 20 C dereceden + 50 C dereceye kadar çalışmaktadır.

Nice L Bar Bariyer uzun ömürlü kullanım için özel tasarlanmıştır. Robust gövdesi sayesinde 1.000.000 kez açma kapamayı garanti eder. Ayrıca kontrol ünitesinin yukarıda ve kolay ulaşılabilir olmasından dolayı bakım ve onarım gibi işlemler için ciddi zaman tasarrufu sağlar.Bariyer Master / Slave ayarı sayesinde senkronize çalışabilmesi oldukça kolaylaştırılmıştır.

Nice M7 Bar Bariyer – Nice Kollu Bariyer Sistemleri

Nice M7 Bar Bariyer, Nice Türkiye tarafından kollu bariyer sistemleri için hazırlanan çözümlerden birisidir.

Nice M7 Bar Bariyer yoğun kullanımlar için de uygun şekilde üretilmiştir. Bariyer 24 volt DC ile çalışmaktadır. M7 Bar modeli 5 – 6 veya 7 Metre uzunluktaki kol ile birlikte çalışabilmesi için tasarlanmıştır. Bariyerin kolu sağa veya sola takılabilir. Bariyerin üzerinde iki adet loop dedektör bulunmaktadır. Kit ile birlikte satılmaktadır.

Nice M7 Bar Bariyer harici akü bağlanabilir ve aynı zamanda (HGS) ve (OGS) gibi otomatik geçiş sistemleri ile uyumludur. Teknolojik alt yapısı ve mekanik tasarımının geliştirilmesi ile bir saatte 200 kez açılıp kapanabilir. IP 44 sertifikasına sahiptir.

Engel tanıma ve motor hareketi monitörlemesi yaparak daha güvenli hale getirilmiştir. Enkoder kontrolü sayesinde yavaş başlama ve yavaş durma özelliği aktif edilebilir. Toplam ünite ağırlığı 85 kg dır.

Nice M7 Bar Bariyer ayrıca hazır fotosel yuvaları ile beraber gelir. Böylece fotosel bağlamak istediğinde bu işlem hızlı ve kolay şekilde halledilmesi mümkündür.

Nice M7 Bar Bariyer, açma kapama hızı ayarlanabilir. açılma süresi 6 saniye ile 10 saniye arasında isteğe göre değiştirilebilir. Nice M7 Bar Bariyer her türlü alanda ve iklim koşullarında çalışabilmek için özel olarak üretilmiştir. – 20 C dereceden + 50 C dereceye kadar çalışmaktadır.

Nice M7 Bar Bariyer uzun ömürlü kullanım için özel tasarlanmıştır. Robust gövdesi sayesinde 1.000.000 kez açma kapamayı garanti eder. Ayrıca kontrol ünitesinin yukarıda ve kolay ulaşılabilir olmasından dolayı bakım ve onarım gibi işlemler için ciddi zaman tasarrufu sağlar.Bariyer Master / Slave ayarı sayesinde senkronize çalışabilmesi oldukça kolaylaştırılmıştır.

Nice S Bar Bariyer – Nice Kollu Bariyer Sistemleri

Nice S Bar Bariyer, Nice Türkiye tarafından kollu bariyer sistemleri için hazırlanan çözümlerden birisidir.

Nice S Bar Bariyer‘ler oldukça yoğun kullanımlar için de uygun şekilde üretilmiştir. Bariyer 24 volt DC ile çalışmaktadır. Bariyer kolu sağa veya sola takılabilir. Açılma ve kapanma esnasında kullanılan switchler ayarlanabilir özelliktedir. Bariyer engel tanıma özelliğine sahiptir.

Nice S Bar Bariyer harici akü bağlanabilir ve aynı zamanda (HGS) ve (OGS) gibi otomatik geçiş sistemleri ile uyumludur. Teknolojik alt yapısı ve mekanik tasarımının geliştirilmesi ile bir saatte 100 kez açılıp kapanabilir. IP 44 sertifikasına sahiptir.

Nice S Bar Bariyer 4 saniyeden daha kısa sürede açılabilir. 4 metre kol kullanımı tavsiye edilir. Nice S Bar Bariyer her türlü alanda ve iklim koşullarında çalışabilmek için özel olarak üretilmiştir. – 20 C dereceden + 50 C dereceye kadar çalışmaktadır.

Nice S Bar Bariyer uzun ömürlü kullanım için Robust gövdesi özel olarak tasarlanmıştır. 500.000 kez açılma ve kapanma garantisi vermektedir. Ayrıca kontrol ünitesinin yukarıda ve kolay ulaşılabilir olmasından dolayı bakım ve onarım gibi işlemler için ciddi zaman tasarrufu sağlar.

Nice S Bar Bariyer ayrıca hazır fotosel yuvaları ile beraber gelir. Böylece fotosel bağlamak istediğinde bu işlem hızlı ve kolay şekilde halledilmesi mümkündür.


Benzer Ürünler