Göksu Kapı Blog

Otomatik Kapı üretim amacı ve teknik özellikleri sayesinde insanlara kullanım kolaylığı, güvenlik, zaman kazancı ve konfor sağlayan kullanılacağı alana göre birçok farklı modelde üretilebilen kapı sistemlerinin genel adıdır. Göksu Kapı tarafından üretilen Otomatik Kapı Sistemleri her projeye ve binaya %100 uyum sağlamaktadır. Fiziksel bir temas gerektirmeden açılan Otomatik Kapılar kullanıldıkları alana estetiksel ve fonksiyonel birçok katkı sağlar.

Otomatik Kapı giriş - çıkış yapacak kişiyi, ürünü, aracı üretiminde tercih edilen birçok farklı mekanizma sayesinde algılamaktadır. Bu mekanizmalar arasında Fotosel, Sensör, Kumanda, Kart, Parmak İzi ve Şifre Ekranı gösterilebilir.

Otomatik Kapı Sistemleri insan yoğunluğunun fazla olduğu hastane, alışveriş merkezi, site, havaalanı, fabrika gibi pek çok farklı alanda kullanılmaktadır. Kapının monte edileceği alanın büyüklüğü göz önünde bulundurularak tek kanatlı veya çift kanatlı üretilmesine karar verilir.

Otomatik Kapılar genellikle alüminyum çerçeve içerisine darbeye dayanıklı cam konularak imal edilmektedir. Bazı durumlarda estetik istekler gözetilerek çerçevesiz tamperli cam kanat olarak kullanılabilir.

Göksu Kapı 30 yılı aşkın süredir Otomatik Kapı Üreticisi kategorisinde hizmet veren bir firma olarak projelerin ihtiyaç duyduğu tüm Otomatik Kapı modellerini üst düzey kalite ile dünya standartlarda üreterek olabilecek en uygun fiyatlarla işletmelere sunmaktadır.

Göksu Kapı tarafından yaşam alanları ve ticari merkezler için yüksek kalite, dayanıklılık, güvenlik, en uygun fiyat ve estetik yapı göz önünde bulundurularak üretilen Otomatik Kapı Sistemleri ile ilgili tüm detayları goxu.com.tr/urunler bağlantısını tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Otomatik Kapı

Otomatik Kapı modellerinin üretim sürecinde bir fiil görev alan uzman ekip arkadaşımız tarafından kaleme alınan bu yazımızın içeriğinde;

 • Otomatik Kapı Sistemleri
 • Otomatik Kapı Motoru
 • Otomatik Kapı Fiyatları
 • Otomatik Kapı Kilidi
 • Otomatik Kapı Sensörü
 • Otomatik Kapı Kumandası
 • Otomatik Kapı Kapatıcı
 • Otomatik Kapı Nasıl Üretilir
 • Otomatik Kapı Nasıl Çalışır

gibi konularda merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz.

İnsan sağlığını ve güvenliğini her zaman birinci öncelik olarak gören, emniyette tasarruf olmaz misyonunu ürüne ve imalat aşamasının her anına aktaran, sürdürülebilir gelişimi her zaman ön planda tutan Göksu Kapı tarafından ihtiyaç duyduğunuz Otomatik Kapı sisteminin üretilmesi için Hemen Bize Ulaşın yazısına tıklayarak uzman personelimizle iletişim kurabilirsiniz.

Otomatik Kapı Sistemleri 

Günümüzde farklı amaçlarla kullanılan binaların her birinde görebileceğimiz; fotosel, sensör veya farklı bir kontrol sistemi sayesinde temassız açılıp kapanabilen ve insanlara güvenli geçiş imkanı sağlayan kapılar Otomatik Kapı Sistemi olarak adlandırılmaktadır.

Otomatik Kapı Sistemlerini oluşturan en önemli mekanizmalar arasında;

 • Otomatik Kapı Motoru
 • Otomatik Kapı Kilidi
 • Otomatik Kapı Kumandası
 • Otomatik Kapı Sensörü
 • Otomatik Kapı Kapatıcı

gösterilebilir.

Otomatik Kapı Sistemleri

Sadece insanların değil araçların ve ürünlerin geçişini de kolaylaştıran Otomatik Kapı Sistemleri fiziksel güce ihtiyaç duyulmadan kolayca açılmaları ve enerji tasarrufu sağlamaları nedeniyle çok sık tercih edilir hale gelmişlerdir. Otomatik Kapı Sistemleri kullanıldıkları binaya estetik bir görünüm ve imaj katarken yapının emniyetini de artırmaktadır. Ortamın ısı kaybını minimuma indiren Otomatik Kapılar özellikle giriş - çıkış işlemlerinin çok yoğun olduğu projelerde kullanılmaktadır.

Otomatik Kapı Sistemleri ile ilgili detaylara goxu.com.tr/otomatik-kapi-sistemleri bağlantısından erişebilirsiniz...

Otomatik Kapı Motoru 

Otomatik Kapı Motoru farklı amaçlarla inşa edilmiş birçok değişik yapıdaki projede kullanılan Otomatik Kapı Sistemleri sağlıklı hareket etmesini sağlayan mekanizmaların genel adıdır. Birçok farklı Otomatik Kapı Motoru modeli olmakla birlikte binada kullanılacak kapının modeli ve boyutuna en uygun olacak motorun kullanımı tercih edilmektedir.

Otomatik Kapı Motorları insanları ve işletmeleri birçok zahmet ve masraftan kurtaran ergonomik, pratik, güvenli ve uygun fiyatlı çözümlerdir. Otomatik Kapı Motoru aksesuarları arasında yer alan emniyet fotoselleri, flaşör lambalar ve diğer mekanizmalar sayesinde kaza ihtimali sıfıra indirilmektedir.

Otomatik Kapı Motorları hakkında her detaya değindiğimiz makalemize goxu.com.tr/otomatik-kapi-motoru bağlantısından erişebilirsiniz...

Göksu Kapı tarafından üretilen Otomatik Kapı modellerinde kullanılan Otomatik Kapı Motorları sayesinde işletme olarak hiçbir güvenlik problemi yaşamayacağınız gibi uzun ömürlü ve arıza çıkarmayan Otomatik Kapı Motoru sahip olursunuz.

Zaman Kaybetmeden +90 216 466 89 89 numaralı telefonumuzu arayarak ihtiyacınıza uygun Otomatik Kapı Sistemini ve Otomatik Kapı Motorunu tespit etmeniz konusunda personelimizden yardım alabilir, projenize en uygun Otomatik Kapı Sistemine kolayca sahip olabilirsiniz.

Otomatik Kapı Kilidi 

Otomatik Kapı Kilidi kapının sürekli açık veya kapalı tutulması gerektiğinde kullanılan, bazı durumlarda da kapının otomatik olarak açılıp - kapanma özelliğinin pasif edilmesi için başvurulan Otomatik Kapı mekanizmalarının en önemli unsurlarından birisidir.

Otomatik Kapı Kilidi kapının modeline göre değişiklik göstermektedir. Otomatik Kapılar binanın yapı modeline ve kullanım amacına göre kendi içerisinde birçok çeşide ayrıldığı gibi bu kilitler de her kapı modeli için farklı boyut ve özelliklerde olabilmektedir.

Otomatik Kapı Kumandası 

Otomatik Kapı Kumandası bazı yapılarda hareket algıladığı an değil istenildiği an kapıların temassız açılması arzu edildiği durumlarda en sık tercih edilen Otomatik Kapı aparatıdır. Her kapı için özel olan bu kumandalar montaj işlemi sonrası uzman ekip tarafından kurulup bina yetkilisine teslim edilirler. Otomatik Kapı Kumandası avantajları arasında istenilen sayıda çoğaltılabilmesi de gösterilebilir.

Otomatik Kapı Sensörü 

Otomatik Kapı Sensörü projelerde kullanılan tüm Otomatik Kapı Sistemlerinde önemli parçalardan biri olmakla birlikte farklı çeşitleri bulunmaktadır. Otomatik Kapılarda kullanılan sensör çeşitleri arasında kızıl ötesi sensör sistemi, basınç sistemi, mikrodalga radar sistemi, düğme veya manyetik kartla çalışan sistemler gösterilebilir.

Otomatik Kapı Sensörü olarak kızılötesi ışın kullanılan sistemlerde bu ışınlar bir katman oluşturur. Kişi tarafından görülmeyen bu katmandan geçilmesi ile birlikte kapı açılır. Kızılötesi ışınlar sensörün tetiklenmesini sağlar.

Bazı Otomatik Kapı sistemlerinde sensör olarak düğme veya kart kullanılmaktadır. Düğme ya da kart ile kurulan bağlantı ile sensörün tetiklenmesi amaçlanır. Eğer düğme kullanıldıysa düğmeye basılması sonucu kapı açılır. Kart kullanıldıysa panele kartın okutulması ile birlikte kapı otomatik olarak açılır.

Otomatik Kapı Kapatıcı 

Otomatik Kapı Kapatıcı Otomatik Kapıların kontrollü olarak açılıp çarpmadan kapanmasını sağlayan mekanizmadır. Ayrıca bu mekanizma ile kapı açılırken kullanılan enerji depolanarak kapının kapanmasında kullanılır.

Otomatik Kapı Kapatıcı insanların oldukça yoğun kullandığı veya direkt olarak dış mekana açılan kapılarda güvenli ve sağlıklı bir şekilde kapının açılıp kapanmasını sağlar. Ayrıca kapının kullanıldığı ortamda ısının korunmasını ve sessiz şekilde kapanabilmesine yardımcı olur.

Otomatik Kapatıcılar küçük boyutları sayesinde ergonomik kullanım imkanı sundukları için iç mekanlarda da kullanılabilirler. Bu ürünlerde kapıyı açmak için gereken güç kapatıcı tarafından elde edilmektedir.

Otomatik Kapı Fiyatları 

Otomatik Kapı Fiyatları kapının monte edileceği yapının boyutu ve arzu edilen özelliklerin seviyesi göz önüne alınarak farklılık göstermektedir. Kapının estetik yapısı ve arzu edilen aksesuarların kullanımı fiyatı direkt olarak etkilemektedir.

2024 Otomatik Kapı Fiyatları kapı üretiminde kullanılacak malzeme kalitesi ve kapının ölçüsüne bağlı olarak yükselmektedir. Yazımızda size açıklamaya çalıştığımız motor, kilit, kumanda, sensör, fotosel, kapatıcı gibi mekanizmalar ve kapının kanat sayısı fiyatlarda farklılıklar oluşmasına yol açmaktadır.

Otomatik Kapı Fiyatları ile ilgili detaylara değindiğimiz makalemize goxu.com.tr/otomatik-kapi-fiyatlari bağlantısından erişebilirsiniz...

Göksu Kapı olarak üretimini yaptığımız Otomatik Kapı sistemlerini en kaliteli malzemeleri kullanarak talep edilen yapıda imal edip, montaj ve tamir süreçlerinde gerekli mekanizmaların tedarik edilmesi sürecinde de sorumluluk alıyoruz.

Türkiye'nin en tecrübeli Otomatik Kapı Üreticisi olan Göksu Kapı tarafından şartnamelere ve projenize %100 uyumlu Otomatik Kapı Sisteminin üretiminin yapılması isterseniz iletişim kanallarımızdan Hemen Bize Ulaşarak uzman ekibimizle görüşebilirsiniz.

Otomatik Kapı Fiyatları

Otomatik Kapı Nasıl Üretilir 

Göksu Kapı olarak ürettiğimiz Otomatik Kapı Sistemleri proje baz alınarak en uygun olacak modelde ve özelliklerde imal edilmektedir. Otomatik Kapı genelde 4 + 4 lamine ya da temperli cam malzeme kullanılarak üretilir.

Alüminyum şase kullanılarak üretilen Otomatik Kapı sistemlerinde bulunan elektronik kart sayesinde Otomatik Kapı Motoru harekete geçirilir. Mekanizmada bulunan kayış, tekerlek ve rulman sayesinde kapı açılıp kapanmaktadır.

Otomatik Kapı kullanılacağı projenin alanına bağlı olarak belirlenen ölçülerde üretilmektedir. Otomatik Kapı Sistemleri üretiminde gelen talep doğrultusunda monte edilecek projenin özelliklerine göre farklı malzemeler de kullanılabilmektedir.

Otomatik Kapı Nasıl Çalışır 

Otomatik Kapı kendisine yaklaşıldığında algılayarak açılan - kapanan sistemlerdir. Bu özelliği sayesinde giriş - çıkış sürecini kolaylaştırırlar. İç ve dış mekanlarda kullanılabilen Otomatik Kapı Sistemleri birçok kamu binasında, okul, hastane, alışveriş merkezi, havaalanı, iş merkezi gibi alanlarda çok sık tercih edilmektedir.

Otomatik Kapı açılış - kapanış işlemleri genellikle elektrik gücü ile sağlanır. Kapı mekanizmasında kullanılan sensör veya fotosel sayesinde hareket eden kişi algılanır ve kapı otomatik olarak açılır. Sensör istenmesi halinde düğme, kart, şifre gibi giriş seçenekleri ile değiştirilebilir.

Otomatik Kapı Çalışma Sürecinde öncelikle radar sistemi devreye girer. Kişinin, aracın veya ürünün belirlenen alana yaklaşması ile radar sistemi algılayıp kontrol panelini tetikler. Kapının üst kısmında yer alan bu bölüm açık veya kapalı olma durumunu kontrol eder.

Bu aşamadan sonra Otomatik Kapı Sistemini oluşturan kanat bölümü ve motor devreye girer. Kapının kanatlarının açılıp kapanması motorun temelinde olduğu yürütme sistemi sayesinde gerçekleşir. Kanatların açılış - kapanış hızı yine motor ünitesinden ayarlanabilir.

Fotoselli Kapı Fiyatları kapının boyutu, kullanılan motor türü, kanat sayısı de diğer opsiyonel özellikler göz önünde bulundurularak çok geniş bir skala da değişiklik göstermektedir. Ortalama fiyatlar yazılmak istenirse ..... TL den başlayıp ..... TL ye gidebilen fiyatlar görülmektedir.

Otomatik Kapı Fiyatları kapının boyutu, kullanılan motor türü, kanat sayısı de diğer opsiyonel özellikler göz önünde bulundurularak çok geniş bir skala da değişiklik göstermektedir. Ortalama fiyatlar yazılmak istenirse ..... TL den başlayıp ..... TL ye gidebilen fiyatlar görülmektedir.

Projenize %100 uyumlu Otomatik Kapı modeline en uygun fiyatlarla ulaşabilmek için bize ulaşarak uzman personelimizle görüşme yapabilirsiniz.

Otomatik Kapı Sensörü kullanıldığı yapının büyüklüğüne ve giriş - çıkış kapısının hakim olduğu alana göre ayarlanmaktadır. Öncelikle binanın kullanım amacına uygun olan Otomatik Kapı Modeli ve buna uygun bir sensör tipi belirlenmelidir.

Otomatik Kapı Montajı tamamlandıktan sonra uzman ekip tarafından yapılacak sensör ayarlaması sayesinde kapıya belirli bir yakınlığa kadar gelen insan ve cisimler algılanarak kapı açılıp - kapanmasını sağlayan motor sistemi tetiklenecektir.

Otomatik Kapı Sistemleri elektrik kesildiği durumlarda manuel olarak motorun hareket ettirilmesi ile açılabilir. Bu gibi durumlarda ne yapmanız gerektiğini web sitemizdeki ilgili yazıda öğrenebilir, bize ulaşarak uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Otomatik Kapı kumanda kullanılmadan manuel açma kutusu yardımıyla açılabilir. Otomatik Kapının dış kutusunu açarak motor manuel çubuğu veya zinciri ile açabilirsiniz.

Otomatik Kapı Ayarı uzman ekip tarafından yapılan montaj sonrasında projeye ve kullanıma en uygun olacak şekilde yapılmaktadır.

Otomatik Kapı çalışır hale geldikten sonra size kurulumu yapan ekip tarafından gerekli bilgiler verilecek, Otomatik Kapı Kullanım Kılavuzu bırakılacaktır.

Otomatik Kapı ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara uzman ekibimiz tarafından yazılan bu makalemizde yanıt bulabilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz bir konu oluşursa web sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilir, whatsapp ikonuna tıklayarak anlık mesajlaşabilirsiniz.

Otomatik Kapı kendisine yaklaşıldığında algılayarak açılan - kapanan sistemlerdir. Otomatik Kapı açılış - kapanış işlemleri genellikle elektrik gücü ile sağlanır. Kapı mekanizmasında kullanılan sensör veya fotosel sayesinde hareket eden kişi algılanır ve kapı otomatik olarak açılır. Sensör istenmesi halinde düğme, kart, şifre gibi giriş seçenekleri ile değiştirilebilir.

Otomatik Kapı Çalışma Sürecinde öncelikle radar sistemi devreye girer. Kişinin, aracın veya ürünün belirlenen alana yaklaşması ile radar sistemi algılayıp kontrol panelini tetikler. Kapının üst kısmında yer alan bu bölüm açık veya kapalı olma durumunu kontrol eder.

Bu aşamadan sonra Otomatik Kapı Sistemini oluşturan kanat bölümü ve motor devreye girer. Kapının kanatlarının açılıp kapanması motorun temelinde olduğu yürütme sistemi sayesinde gerçekleşir. Kanatların açılış - kapanış hızı yine motor ünitesinden ayarlanabilir.

Fotoselli Kapı kendisine yaklaşıldığında algılayarak açılan - kapanan sistemlerdir. Fotoselli Kapı açılış - kapanış işlemleri genellikle elektrik gücü ile sağlanır. Kapı mekanizmasında kullanılan fotosel sayesinde hareket eden kişi algılanır ve kapı otomatik olarak açılır.

Fotoselli Kapı Çalışma Sürecinde öncelikle radar sistemi devreye girer. Kişinin, aracın veya ürünün belirlenen alana yaklaşması ile radar sistemi algılayıp kontrol panelini tetikler. Kapının üst kısmında yer alan bu bölüm açık veya kapalı olma durumunu kontrol eder.

Bu aşamadan sonra Fotoselli Kapı Sistemini oluşturan kanat bölümü ve motor devreye girer. Kapının kanatlarının açılıp kapanması motorun temelinde olduğu yürütme sistemi sayesinde gerçekleşir. Kanatların açılış - kapanış hızı yine motor ünitesinden ayarlanabilir.

Otomatik Kapı sistemleri mekanizmalarında bulunan açılıp - kapanmayı durdurarak sürekli açık kalmalarını sağlayan özellik aktif edilerek istenildiği süre boyunca kapanmadan kullanılır. Bu duruma geçişin kısa sürede çok yoğun olacağı durumlarda enerji tasarrufu için başvurulmaktadır.

Otomatik Bahçe Kapısı elektrik olduğu süreçte kumanda veya farklı bir tetikleyici kullanılarak kolayca açılıp kapatılabilir. Elektrik kesintisi olduğu anlarda motor rayı üzerinde bulanan ip aşağı doğru çekilerek manuel olarak da açılabilir.

Halk arasında otomatik açılır kapanır kapı olarak da ifade edilen kapılar Otomatik Kapı ve Fotoselli Kapı sistemleridir. Yapılarında bulunan sensör, fotosel gibi algılayıcılar sayesinde temas olmadan açılıp kapanırlar.

Kapı Sensörü Otomatik Kapı adı verilen kapı türlerinde kapının kişiyi, ürünü, aracı algılayarak kendiliğinden açılıp kapanmasını sağlar.

Otomatik Kapı Radarı önünde esen rüzgardan dolayı bir cisim hareket ediyor olabilir, kapının üzerinde açık ya da kapalı etiketi sallanıyor olabilir. Bu durum kapının kendiliğinden açılmasına neden olur. Ayrıca kapının radar ayarı bozulmuş veya kapı kendi kanadını algılıyor olabilir. Yapılacak en doğru hareket uzman personelden yardım istemektir.

Kapı Otomatiğinin sağlıklı çalışmamasına radar, sensör, fotosel, kapı kanadı, kapı motoru gibi pek çok kapı mekanizması neden olabilir. Otomatik Kapı Sisteminde problem yaşıyorsanız firmamıza ulaşarak uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

Apartmanlarda kullanılan kapı otomatik kilitlerini besleyen trafoda doğrultma devresi olmaz. 12 V. AC ile çalışır.

Manuel açma kutusundan kapıyı açmayı deneyebilirsiniz. Otomatik Kapının dış kutusunu açarak motor manuel çubuğu veya zinciri ile açabilirsiniz.

Otomatik Kapı kumanda kullanılmadan manuel açma kutusu yardımıyla açılabilir. Otomatik Kapının dış kutusunu açarak motor manuel çubuğu veya zinciri ile açabilirsiniz.

Otomatik Kapı Ayarı uzman ekip tarafından yapılan montaj sonrasında projeye ve kullanıma en uygun olacak şekilde yapılmaktadır.

Otomatik Kapı çalışır hale geldikten sonra size kurulumu yapan ekip tarafından gerekli bilgiler verilecek, Otomatik Kapı Kullanım Kılavuzu bırakılacaktır.

Otomatik Kapı ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara uzman ekibimiz tarafından yazılan bu makalemizde yanıt bulabilirsiniz. Eğer sormak istediğiniz bir konu oluşursa web sitemizdeki iletişim kanallarından bize ulaşabilir, whatsapp ikonuna tıklayarak anlık mesajlaşabilirsiniz.

Otomatik kapılarda iki kanat bulunur. Giriş veya çıkış yapacak kişi kapıya yaklaşarak kapının üstünde bulunan radar sistemi tarafından algılanır. Otomatik olarak açılan kapı kişi geçiş yaptıktan sonra otomatik olarak kapanır.

Otomatik Kapı hız ayarı kapı mekanizmasına göre değişmekle birlikte motorun çalışma gücüne etki edilecek mekanizma düzenlenerek yapılmaktadır.

Otomatik Kapı Sensörü kendisine yaklaşan kişiyi, aracı veya ürünü fark ederek radar sistemini ve hareket sistemini tetikleme prensibi ile çalışır.

Otomatik Kapı Şifresi şifre giriş panelinden size uzman ekibimiz tarafından aktarılan yöntem takip edilerek güncellenebilir.

Otomatik Kapı kumanda kullanılmadan manuel açma kutusu yardımıyla elle açılabilir. Otomatik Kapının dış kutusunu açarak motor manuel çubuğu veya zinciri ile açabilirsiniz.

Otomatik Kapı Sensörü kullanıldığı yapının büyüklüğüne ve giriş - çıkış kapısının hakim olduğu alana göre ayarlanmaktadır. Öncelikle binanın kullanım amacına uygun olan Otomatik Kapı Modeli ve buna uygun bir sensör tipi belirlenmelidir.

Otomatik Kapı Montajı tamamlandıktan sonra uzman ekip tarafından yapılacak sensör ayarlaması sayesinde kapıya belirli bir yakınlığa kadar gelen insan ve cisimler algılanarak kapı açılıp - kapanmasını sağlayan motor sistemi tetiklenecektir.

Otomatik Kapı Kumandası her kapı modeli ve proje için özel olarak ayarlanan, sadece o projeyi çalıştıran mekanizmalardır. Özel cihazlar kullanılarak istenilen sayıda kumanda kopyalanarak binayı kullanan kişilere verilebilir.

Göksu Kapı olarak ürettiğimiz Otomatik Kapı Sistemleri proje baz alınarak en uygun olacak modelde ve özelliklerde imal edilmektedir. Otomatik Kapı genelde 4 + 4 lamine ya da temperli cam malzeme kullanılarak üretilir.

Alüminyum şase kullanılarak üretilen Otomatik Kapı sistemlerinde bulunan elektronik kart sayesinde Otomatik Kapı Motoru harekete geçirilir. Mekanizmada bulunan kayış, tekerlek ve rulman sayesinde kapı açılıp kapanmaktadır.

Otomatik Kapı kullanılacağı projenin alanına bağlı olarak belirlenen ölçülerde üretilmektedir. Otomatik Kapı Sistemleri üretiminde gelen talep doğrultusunda monte edilecek projenin özelliklerine göre farklı malzemeler de kullanılabilmektedir.

Otomatik Kapı Fiyatları belirlenirken ücrette değişikliğe neden olabilecek birçok farklı neden bulunmaktadır. Sizlere en doğru fiyatı verebilmemiz için ihtiyaç duyduğunuz Otomatik Kapı modelini ve arzu ettiğiniz diğer özellikleri öğrenmemiz gerekmektedir.

Otomatik Kapılar ile ilgili sorularınızı web sitemizdeki whatsapp ikonuna tıklayıp bizimle irtibata geçerek sorabilir, Otomatik Kapı Fiyatları hakkında detaylı bilgileri web sitemizdeki iletişim kısmında bulunan kanallardan bize ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Otomatik Kapı Sensörü projelerde kullanılan tüm Otomatik Kapı Sistemlerinde önemli parçalardan biri olmakla birlikte farklı çeşitleri bulunmaktadır. Otomatik Kapılarda kullanılan sensör çeşitleri arasında kızıl ötesi sensör sistemi, basınç sistemi, mikrodalga radar sistemi, düğme veya manyetik kartla çalışan sistemler gösterilebilir.

Otomatik Kapı Sistemleri projenize özel olarak üretildikten sonra bu alanda uzman ekip tarafından kullanılacağı alana monte edilerek gerekli tüm ayarlamalar yapılır. Bu süreç tamamlandığında kapınız kullanıma hazır hale gelir.

Otomatik Kapı üretim amacı ve teknik özellikleri sayesinde insanlara kullanım kolaylığı, güvenlik, zaman kazancı ve konfor sağlayan kullanılacağı alana göre birçok farklı modelde üretilebilen kapı sistemlerinin genel adıdır.

Göksu Kapı tarafından üretilen Otomatik Kapı Sistemleri her projeye ve binaya %100 uyum sağlamaktadır. Fiziksel bir temas gerektirmeden açılan Otomatik Kapılar kullanıldıkları alana estetiksel ve fonksiyonel birçok katkı sağlar.

Sensörlü Otomatik Kapı üretim amacı ve teknik özellikleri sayesinde insanlara kullanım kolaylığı, güvenlik, zaman kazancı ve konfor sağlayan kullanılacağı alana göre birçok farklı modelde üretilebilen kapı sistemlerinin genel adıdır.