Göksu Kapı Blog

Kayar Kapı birçok çeşidi olan ve değişik amaçlarla kullanılabilen yaygın bir Otomatik Kapı türüdür. Otomatik bir kapının binaya uygun bir mekanizma üzerinde kayarak açıldığı tüm kapı tipleri Yana Kayar Kapı kapsamında değerlendirilebilir.

Yana Kayar Kapılar gece - gündüz fark etmeksizin kullanıldıkları alanlarda insanların, eşyaların, araçların konforlu, sorunsuz ve güvenli bir şekilde geçmesini amaçlar.

Kayar Kapı Modelleri arasında proje için en uygun kapı tipinin seçilmesi çalışanların ve ziyaretçilerin güvenliği için çok değerlidir.

Göksu Kapı olarak Otomatik Kapı Üretimi alanında 30 yılı aşkın tecrübemizi uzman kadromuz ile birleştirerek firmaların ihtiyaçlarına en uygun olacak Kayar Kapı çeşitlerini üretmekteyiz.

Ürettiğimiz Kayar Kapı sistemlerinde ön planda tuttuğumuz durumlar arasında;

 • Firmaların ihtiyaçlarına göre uyarlanması,
 • Yüksek performans göstermesi,
 • İşletmeye uygun çerçeve, panel ve cam seçeneklerinin sunulması,
 • Estetik açıdan projeye en uygun zariflikte ve şıklıkta üretilmesi,
 • Dayanıklı ve uzun ömürlü olması,
 • Yoğun araç ve insan sirkülasyonunda hatasız çalışması,

gösterilebilir.

Yana Kayar Kapı özellikle iş yerleri, fabrikalar, kamu kurum ve kuruluşları gibi tesislerde girişte insan, eşya ve araç kontrolünü sağlamak için kullanılmaktadır.

Kayar Kapı

Kayar Kapı Motoru 

Otomatik Kapı Sistemlerinin tamamında olduğu gibi Kayar Kapı modellerinde en önemli ünite olarak Yana Kayar Kapı Motoru gösterilebilir. Göksu Kapı olarak ürettiğimiz Kayar Kapılarda en uygun, ekonomik ve güvenli Kayar Kapı Motorları kullanılmaktadır.

Kayar Kapı bahçeli ev, site, iş merkezi, fabrika, askeri alan gibi birçok farklı projede kullanılan bir kapı türü olduğu için kullanım amacına göre pek çok Yana Kayar Kapı Motoru modeli bulunmaktadır.

İşletmelerin ihtiyaçlarına uygun olarak seçilen Kayar Kapılar ve Kayar Kapı Motorları uzaktan kumanda kullanılarak otomatik şekilde açılıp kapanabilir.

Kayar Kapı Motoru kalitesi enerji tasarrufu da sunmaktadır. Ayrıca doğru mekanizma ile kurulmuş Kayar Kapılar HGS - OGS - Plaka Okuma gibi sistemlerle kombine çalışabilir.

Kayar Kapı Motoru

Kayar Kapı Motoru Fiyatları 

Günümüzde Kayar Kapılar birçok farklı kullanım amacıyla projeler tarafından tercih edilmektedir. Kullanım amacına ve projeye bağlı olarak kullanılacak Yana Kayar Kapı Motoru özellikleri ve çeşidi de değişiklik göstermektedir.

Yana Kayar Kapı Motoru Fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişim göstermektedir. Yana Kayar Kapı Motoru Fiyatları arasında farklılık olmasına neden olan faktörler arasında;

 • Çalışma Gerilimi,
 • Kanat Ağırlığı,
 • Motor Gücü,
 • Çalışma Hızı,
 • Switch Tipi,
 • Çalışma Sıcaklığı,
 • Garanti, Bakım ve Montaj Kapsamı,

belirtilebilir.

Yukarıda bir kısmını belirttiğimiz durumlar ve daha fazlası Kayar Kapı Motorunun işlevine direkt olarak etki ettiği gibi Yana Kayar Kapı Motoru Fiyatları da bu değişkenlere bağlı olarak farklılıklar göstermektedir.

Projelerinizde ihtiyaç duyduğunuz Kayar Kapılar hakkında bilgi almak, kapıda kullanılan Yana Kayar Kapı Motoru Fiyatlarını detayları ile öğrenmek için Hemen Bize Ulaşın...

 

Kayar Kapı Modelleri 

Kayar Kapı mekanizmasında bulunan optik sensörler sayesinde insan veya araç geçişinde otomatik olarak açılıp - kapanma özelliğine sahip olan Otomatik Kapı çeşididir.

İnsanların günlük yaşantısına konfor ve kolaylık katan bu kapı sistemi ev, avm, havaalanı, okul, hastane, site, sanayi, fabrika gibi birçok farklı projede değişik modelleri ile kullanılmaktadır.

Yana Kayar Kapı pratik kullanımı, dayanıklılığı, güvenli olması ve temassız açılıp - kapanması gibi sebeplerden dolayı çok sık tercih edilmektedir. Her projeye göre uygun olacak farklı Yana Kayar Kapı Modelleri bulunmaktadır.

Günümüzde en sık tercih edilen Kayar Kapı Modelleri arasında;

 • Garaj Kapısı,
 • Seksiyonel Kapı,
 • Fotoselli Kapı,
 • Bahçe Kapısı,
 • Endüstriyel Kapı,
 • Döner Kapı,
 • Hermetik Kapı,

gösterilebilir.

Kayar Kapı Modelleri bu kadar çeşitlilikte olduğu için farklı özelliklerdeki birçok projenin ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Gerçekleştirdiğiniz proje hangi amaca hizmet ederse etsin Kayar Kapı kullanarak Otomatik Kapı Sistemleri ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Kayar Kapı Modelleri

Kayar Kapı Sistemleri 

İçinde bulunduğumuz dönemde herhangi bir amaç için inşa edilen binalar göze alındığında en yoğun kullanıma sahip Otomatik Kapı Modeli olarak Kayar Kapı Sistemleri gösterilebilir.

Bu durumun en önemli sebebi Kayar Kapı çeşitlerinin müstakil evlerde, sitelerde, küçük, orta veya büyük boyutlu işletmelerde ihtiyaç duyulan her türlü duruma tatmin edecek yanıtlar vermesidir.

Yana Kayar Kapı Sistemleri olarak da bilinen bu Otomatik Kapı Modellerinin sağlıklı biçimde çalışabilmesi için birçok mekanizmanın senkron halinde çalışması gerekmektedir.

Kayar Kapı Mekanizması kapsamında değerlendirilen bu parçalar arasında;

 • Kayar Kapı Motoru,
 • Kayar Kapı Kilidi,
 • Kayar Kapı Rayı,
 • Kayar Kapı Tekerleği,
 • Kayar Kapı Sensörü,
 • Kayar Kapı Kumandası,
 • Kayar Kapı Kontrol Kartı,
 • Kayar Kapı Makarası,

gösterilebilir.

Yukarıda nispeten daha önemli parçalarını ifade etmeye çalıştığımız Kayar Kapı Mekanizması birçok modülün bir arada sağlıklı olarak çalışması sayesinde istenilen sonuçları vermektedir.

Kayar Kapı Sistemleri

Kayar Kapı Fiyatları

Kayar Kapılar günümüzde tüm konut ve işletme amacıyla inşa edilen binalarda en sık kullanılan Otomatik Kapı Sistemi olarak bilinmektedir.

Yana Kayar Kapı olarak da ifade edilebilen bu kapılar ihtiyaca göre mekanizmalar kullanılarak değişik özelliklerde üretilebilmektedir. Bu durum ürünlerin fiyat aralığında büyük değişimlere yol açmaktadır.

Kayar Kapı Fiyatları ile ilgili en sağlıklı bilgileri almak, sahip olduğunuz projede ihtiyaç duyduğunuz Otomatik Kapı Sistemine en uygun Kayar Kapı Modelini öğrenebilmek için Hemen Bize Ulaşarak uzman ekibimizle görüşebilirsiniz.

Kayar Kapı Özellikleri 

Kayar Kapı Sistemleri birçok projeye %100 uyum sağlama özelliği ile bilinmektedir. Bunun en büyük sebebi Kayar Kapı üretimi sırasında kullanılabilen mekanizmaların farklı opsiyonları bulunmasıdır.

Projenin yapısına göre üretilen Kayar Kapı Özellikleri arasında;

 • Tamamı Cam Olan : Zarif, şık ve estetik Kayar Kapı çözümleri
 • Kavisli : Kavisli yapısıyla estetik ve aynı anda giriş - çıkışa müsait Kayar Kapı çeşitleri
 • Çerçeveli : Projeye en ideal çözümleri sunan çerçeveye sahip Kayar Kapı modelleri
 • Hermetik : Hijyenin ön planda tutulduğu alanlarda kullanılan Kayar Kapı sistemleri
 • İnce : Yüksek seviyede işlevsel ve ince Kayar Kapı türleri
 • Teleskopik : Dar alana sahip projelerde ön plana çıkan Kayar Kapı mekanizmaları
 • Zor Girişe Dayanıklı : Ağır işlerin yapıldığı mekanlarda kullanılan Kayar Kapı tipleri

gösterilebilir.

Kayar Kapı kullanılacağı alan ve kullanım amacı göz önünde bulundurularak her yapıya göre farklı özelliklerde üretilmektedir.

Göksu Kapı kalitesi ve tecrübesiyle projeye göre en uygun olacak yapıda Kayar Kapı Modelini özel olarak üretilmesi için iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Kayar Kapı kullanılacağı alan ve kullanım amacı göz önünde bulundurularak her yapıya göre farklı özelliklerde üretilmektedir.

Göksu Kapı kalitesi ve tecrübesiyle projeye göre en uygun olacak yapıda Kayar Kapı Modelini özel olarak üretilmesi için iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Yana Kayar Kapı ray ve transmisyon mili üzerinde güç uygulaması ile hareket eden demir, ahşap, alüminyum veya çelikten üretilen Otomatik Kapı modelidir.

Demir olarak üretilmiş Yana Kayar Kapı Sistemleri ferforje kapı, çit kapı, tel kapı gibi mekanik aksamlardan meydana gelmektedir.

Yana Kayar Kapı kullanılacağı alan ve kullanım amacı göz önünde bulundurularak her yapıya göre farklı özelliklerde üretilmektedir.

Göksu Kapı kalitesi ve tecrübesiyle projeye göre en uygun olacak yapıda Yana Kayar Kapı Modelini özel olarak üretilmesi için iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Kayar Kapı üretilmeden önce uzman ekip tarafından montaj yapılacak bölge incelenir. Yapılan tespitler göz önünde bulundurularak Kayar Kapı Modelinde kullanılan mekanizmalar belirlenir.

Projeye uygun üretilen kapılar binanın tamamlanması ile birlikte belirlenen alanlara uzman ekibimiz tarafından yerleştirilir. Sürecin tamamlanması sonucu ekibimiz kullanıcılar için geliştirilen Kayar Kapı Kullanım Kılavuzunu tarafınıza teslim eder.

Oldukça zarif, dayanıklı ve kullanışlı olan Kayar Kapılar ile ilgili merak ettiklerinizi web sitemizde yer alan whatsapp ikonuna tıklayarak bize yazabilirsiniz.

Bariyer sistemlerinden biri olan kayar kapılar; apartman otoparkı, bahçe, şahsi garaj gibi özel alanlara başkalarının girmesini önlemeyi amaçlayan, güvenlik için kullanılan bir sistemdir. Kayar kapıların çalışması ise kayar kapı motoru ile gerçekleşmektedir.

Otomatik Kayar Kapı kullanılacağı alan ve kullanım amacı göz önünde bulundurularak her yapıya göre farklı özelliklerde üretilmektedir.

Göksu Kapı kalitesi ve tecrübesiyle projeye göre en uygun olacak yapıda Otomatik Kayar Kapı Modelini özel olarak üretilmesi için iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kayar Kapı üretilmeden önce uzman ekip tarafından montaj yapılacak bölge incelenir. Yapılan tespitler göz önünde bulundurularak Kayar Kapı Modelinde kullanılan mekanizmalar belirlenir.

Projeye uygun üretilen kapılar binanın tamamlanması ile birlikte belirlenen alanlara uzman ekibimiz tarafından yerleştirilir. Sürecin tamamlanması sonucu ekibimiz kullanıcılar için geliştirilen Otomatik Kayar Kapı Kullanım Kılavuzunu tarafınıza teslim eder.

Oldukça zarif, dayanıklı ve kullanışlı olan Otomatik Kayar Kapılar ile ilgili merak ettiklerinizi web sitemizde yer alan whatsapp ikonuna tıklayarak bize yazabilirsiniz.

Yana Kayar Kapı Motoru kullanılacağı alan ve kullanım amacı göz önünde bulundurularak her yapıya göre farklı özelliklerde üretilmektedir.

Göksu Kapı kalitesi ve tecrübesiyle projeye göre en uygun olacak yapıda Yana Kayar Kapı Motoru Modelini özel olarak üretilmesi için iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Raysız Yana Kayar Kapı kullanılacağı alan ve kullanım amacı göz önünde bulundurularak her yapıya göre farklı özelliklerde üretilmektedir.

Göksu Kapı kalitesi ve tecrübesiyle projeye göre en uygun olacak yapıda Raysız Yana Kayar Kapı Modelini özel olarak üretilmesi için iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.