Göksu Kapı Blog

Otomatik Kepenk bina, konut, işyeri vb. alanlarda kapı ve pencerelerin korunması yani yapının güvenliğinin sağlanması için en uygun maliyetlerle optimum çözümleri sunmakta olan sarmal sistemlerdir. Geniş profil seçeneklerine ve farklı uygulama yöntemlerine sahip olunması Otomatik Kepenk sistemlerini çok sık tercih edilir hale getirmiştir.

Kepenk birbirine geçen paslanmaz çelik, galvaniz, alüminyum profiller ve patentli parlak çelik çubuk döner ızgaralardan oluşan yapılardır. Motorlu Kepenk yani Otomatik Kepenkler uzun ömürlü, güvenli, sorunsuz çalışan ve monte edildiği alanlarda insanlara kullanım kolaylığı sunan mekanizmalardır.

Otomatik Kepenk Sistemleri yapımında kullanılan sağlam metaller ve doğru mekanizma sayesinde monte edildiği binayı kazalardan, hırsızlıktan ve doğal afetlerden koruyan yapıya sahiptirler. Güvenlik anlamında bu seviyede bir konfor sunması nedeniyle Kepenk Sistemleri her yapı türünde yaygın kullanılır hale gelmiştir.

Otomatik Kepenk

Uzun yıllardır Otomatik Kapı Sistemleri üzerine yaptığımız çalışmaların getirdiği bilgi ve birikimi, gelişmiş teknolojik imkanlarla birleştirerek sağlıklı, estetik ve uzun ömürlü Kepenk Sistemleri üretmeye devam ediyoruz.

Yapımına devam ettiğimiz Kepenk Sistemlerinin teknik özelliklerine, ürün videolarına ve broşürüne goxu.com.tr/sarmal-sistemler bağlantısını tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Göksu Kapı tüm kapı mekanizmalarını olduğu gibi Otomatik Kepenk sistemlerini de sektördeki 30 yılı aşan tecrübesi ışığında dayanıklı, kaliteli, estetik ve uzun ömürlü olacak şekilde üretmeye devam etmektedir. Sizde Hemen Bize Ulaşarak uzman personelimizle anlık iletişim kurabilir, konut veya işyeri fark etmeksizin yapınıza en uygun Sarmal Kapı Sistemine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Sistemleri 

Otomatik Kepenk Sistemleri birbirine geçme özelliğine sahip çelik, alüminyum, galvaniz gibi profillerde üretilebilen, birçok farklı mekanizma entegre edilerek projeye uygun hale getirilen,  maksimum güvenlik sağlayan Otomatik Kapı sistemleridir.

Göksu Kapı tecrübesi ve kalitesiyle üretilen Kepenk Sistemleri;

 • Konut veya işletme fark etmeksizin her yapıda %100 uyumla kullanılabilen,
 • Güçlü duruşu estetik, tokluk ve zarafet ile birleştiren,
 • Projelerin iç ve dış kısımlarında kullanılabilen,
 • Motorlu yani Otomatik olabildiği gibi elektrik kesintisi veya farklı bir durum anında manuel kontrol edilebilen,
 • Minimum ses seviyesinde çalışarak dış ortamla bağlantıyı kesen,
 • Güvenilir ve dayanıklı yapısıyla binayı hırsızlık, doğal afet gibi olumsuz durumlardan koruyan,

gibi özellikler göz önüne alınarak kullanılacakları yapının ihtiyaçlarını %100 karşılayacak şekilde üretilmektedir.

Kepenk Sistemleri

Kendi içerisinde kullanım yerine ve amacına göre farklı sınıflara ayrılan Otomatik Kepenk Sistemleri üretilirken kullanılacak ana malzemeye göre farklı avantajlar sunmaktadır. Örneğin; estetik kaygıların ön planda olduğu projelerde Alüminyum Kepenk Sistemleri kullanılırken, güvenliğin göz önünde bulundurulduğu yapılarda Çelik Kepenk Sistemleri daha kullanışlı olmaktadır.

Kepenk Sistemleri mekana görünürlük ve hava akışı gibi avantajlar sağlarken giriş - çıkış sürecinin kontrol altında tutulmasına yardımcı olurlar. Üretim öncesi yapılan inceleme ve görüşme sonucunda yapıya tamamen uyacak boyutta ve özelliklerde üretilirler.

Otomatik Kepenk Sistemleri ile ilgili detaylara değindiğimiz yazımıza goxu.com.tr/otomatik-kepenk-sistemleri bağlantısına tıklayarak erişebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Motoru 

Kepenk Sistemlerinin otomatik olarak açılıp - kapanmasını sağlayan mekanizmanın en değerli kısmı Kepenk Motoru olarak adlandırılır. İçeriğinde bir güvenlik (limit) anahtarı bulunan bu motorlar çok ısınması halinde gücü keserek ihtiyaç duyulan soğuma sağlandıktan sonra çalışmaya başlar.

Göksu Kapı olarak ürettiğimiz Kepenk Modellerinde kullanılan Otomatik Kepenk Motorları projenin ihtiyaçlarına en uygun olacak şekilde farklı özelliklerle imal edilmektedir. Kepenk Sisteminin kullanılacağı yapıda giriş - çıkış yoğun olacaksa bu ihtiyacı karşılayacak kalitede Kepenk Motorları kullanılmaktadır.

Genellikle Otomatik Kepenk sisteminin yan tarafına monte edilen motorlar olabildiğince ince ve estetik yapıda tasarlanmakta, minimum enerjiyi tüketerek çalışmaktadır. Elektrik kesintisi halinde manuel olarak kontrol edilebilen Kepenk Motorları tüm uluslararası sertifikalara sahiptir. Uzman ekibimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda projelerde hangi motor türünün kullanılacağına karar verilmektedir.

Kepenk Motorları

Otomatik Kepenk Kumandası 

Kepenk Sistemleri nadiren de olsa manuel olarak tercih edilmekle birlikte genellikle otomatik açılıp - kapanacak biçimde tasarlanıp kullanılmaktadır. Otomatik Kepenk Sistemlerinde açma - kapama sürecinin kontrol edildiği mekanizma Kepenk Kumandası olarak adlandırılır.

Otomatik Kepenk Modelleri kullanılacakları yapının genel özellikleri ve müşteri istekleri göz önüne alınarak üretilmektedir. Projede kullanılacak kepenk modeline bağlı olarak sistemle en uygun Otomatik Kepenk Kumandası ayarlanarak kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Otomatik Kepenk Kumandası projede kullanıcı sayısı hesap edilerek istenildiği sayıda aktif hale getirilen ve ihtiyaç halinde kopyalanabilen bir mekanizma olduğu için bu aparatla Otomatik Kepenk Sistemi kontrolü çok sık tercih edilmektedir.

Kepenk Kumandası

Otomatik Kepenk Mekanizmaları 

Otomatik Kepenk konutlarda ve işyerlerinde estetik, konfor, emniyet ve güvenlik sunması nedeniyle çok sık tercih edilen sistemlerdir. Kepenk kullanılacak projelerde ihtiyaçlar ve istekler göz önünde bulundurularak opsiyonel olarak kullanılabilen birçok farklı mekanizma bulunmaktadır.

Otomatik Kepenk Üretimi sırasında kullanılan mekanizmalar arasında;

 • Otomatik Kepenk Motoru
 • Otomatik Kepenk Kumandası
 • Otomatik Kepenk Güç Kaynağı
 • Otomatik Kepenk Alıcısı
 • Otomatik Kepenk Anahtarı
 • Otomatik Kepenk Kilidi
 • Otomatik Kepenk Kartı
 • Otomatik Kepenk Beyni

gösterilebilir.

Yukarıda Kepenk Motoru ve Kepenk Kumandası ile ilgili detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Otomatik Kepenk Sistemleri imal edilirken kullanılan tüm mekanizmalar hakkında detaylı bilgileri goxu.com.tr/otomatik-kepenk-mekanizmalari linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Güç Kaynağı 

Otomatik Kepenk Sistemleri üretilirken kullanılan mekanizmalardan birisi de güç kaynağıdır. Projenin ihtiyaç duyduğu Kepenk göz önünde bulundurularak, Otomatik Kepenk modelinin boyutuna en uygun olacak Kepenk Güç Kaynağı kullanılmaktadır. Otomatik Kepenk Sistemlerinin sağlıklı bir şekilde açılıp - kapanması, minimum enerjiyi harcayarak maksimum verimliliği sağlaması için imalat aşamasında doğru Otomatik Kepenk Güç Kaynağı belirlenmesi çok önemlidir.

Kepenk Güç Kaynağı

Otomatik Kepenk Kilidi 

Otomatik Kepenk Sistemleri herhangi bir tehlike anında emniyet kilidine, ayrıca cihazın durdurulması gerektiğinde bu konuda yardımcı olan Kepenk Kilidi ne sahip olarak üretilmektedir. Projeye uygun olarak imal edilen Kepenk Modelleri için özel olarak kullanılan Otomatik Kepenk Kilidi mekanizmaları bulunmaktadır.

Otomatik Kepenk Fiyatları 

Kepenk Fiyatları belirlenirken ücretlerde değişikliğe neden olabilecek birçok farklı etmen bulunmaktadır. Sizlere en doğru fiyatı verebilmemiz için ihtiyaç duyduğunuz Otomatik Kepenk Sisteminin boyutunu ve arzu ettiğiniz diğer özellikleri öğrenmemiz gerekmektedir.

Ayrıca Otomatik Kepenk Fiyatları ile ilgili değişikliklere neden olan durumlar arasında satış sonrası montaj hizmeti sunulması, bakım, onarım, tamir ve garanti kapsamı ile ilgili detaylar da gösterilebilir.

Otomatik Kepenk ile ilgili tüm sorularınızı Hemen Bize Ulaşınız metnine tıklayıp uzman personelimiz ile anlık mesajlaşarak veya bizi İletişim kanallarımızdan arayarak öğrenebilir, Kepenk Fiyatları hakkında en doğru rakamları bu şekilde elde edebilirsiniz.

Kepenk Modelleri 

Otomatik Kepenk Sistemleri yapının üretim biçimine ve amacına uygun olacak şekilde birçok farklı modelde üretilebilir. Göksu Kapı olarak yüksek kalite ve uygun fiyat politikası kapsamında ürettiğimiz Kepenk Panjur Sistemleri projeye %100 uyumlu olacak şekilde gerekli mekanizmalar kullanılarak imal edilmektedir.

Otomatik Kepenk Sistemleri arasında;

 • Çelik Kepenk Sistemleri
 • Alüminyum Kepenk Sistemleri
 • Şeffaf Kepenk Sistemleri
 • Perfore Kepenk Sistemleri
 • Motorlu Kepenk Sistemleri
 • Cam Kepenk Sistemleri
 • Pencere Kepenk Sistemleri
 • Panjur Kepenk Sistemleri

bulunmaktadır.

Otomatik Kepenk ihtiyacı bulunan kişi veya kurumun uzman ekibimiz ile yaptığı görüşmede ürünün kullanılacağı alan ve beklentiler göz önüne alınarak en uygun Kepenk Modeli birlikte seçilmektedir.

Çelik Kepenk 

Çelik Kepenk Sistemleri en sık tercih edilen Otomatik Kepenk modellerinden birisidir. Bu tür Kepenkler özellikle estetik görüntüleri, kimyasal maddelere karşı dirençleri ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunmaları ile tanınmaktadır.

Otomatik Çelik Kepenk sistemleri;

 • Sahil bölgelerinde bulunan yapılar,
 • Kanalizasyon arıtma tesisleri,
 • Çöp toplama merkezleri,
 • Hastaneler ve sağlık birimleri,
 • Islak ortama sahip pazarlar,
 • Kimyasallarla uğraşan endüstriler,

gibi pek çok alanda kullanımında ciddi avantajlar sunmaktadır.

Çelik Kepenk

Göksu Kapı kalitesi ve tecrübesiyle üretimi yapılan Çelik Kepenk Sistemleri uzman ekibimiz tarafından yapılan incelemeler ve kontroller sayesinde projenize %100 uyumlu olacak biçimde imal edilmektedir.

Alüminyum Kepenk 

Alüminyum Kepenk Sistemleri de Çelik Kepenk Sistemleri gibi birçok farklı özellikteki projede akla ilk gelen Otomatik Kepenk modellerinden birisi olmaktadır. Özellikle estetik, zarif ve hafif olması, gerektiğinde elle kontrol edilebilmesi bu model kepenklerin kullanım sıklığını artırmaya başlamıştır.

Hafif olması sebebiyle kullanım kolaylığı sunan Otomatik Alüminyum Kepenk Sistemleri ayrıca güçlü ve dayanıklı yapıda üretilmektedir. Alüminyum Kepenklerin en sık kullanıldığı alanlar arasında garajlar, okullar, işyeri vitrinleri ve endüstriyel alanlar gösterilebilir.

Alüminyum Kepenk Sistemleri üretim aşamasında doğal hava ve ışık akışını sağlamak için oluklu delikler kullanılarak tamamlanabilir. Kullanıldığı tesis içerisindeki ürünlerin rahatça görüntülenmesini sağlamak için PVC ekler (ARV & AGV) ile üretim tamamlanabilir.​

Alüminyum Kepenk

Şeffaf Kepenk 

Şeffaf Kepenk Sistemleri işyeri sahipleri tarafından tercih edilebilen popüler bir Otomatik Kepenk Sistemi modelidir. Kullanıldığı projelerde gün içerisinde içeriye sağlıklı şekilde ışık girişine imkan tanıyan Otomatik Şeffaf Kepenk sistemleri sayesinde işyeriniz ve ürünleriniz daha estetik ve yüksek nitelikli biçimde görülebilecektir.

Otomatik Şeffaf Kepenk Sistemleri özellikle perakende mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, kulüplerde, bina içi giriş - çıkış sağlayan kapılarda, showroomlarda ve salonlarda ihtiyaçları karşılayarak estetik bir görünüm sunmaktadır.

Şeffaf Kepenk Sistemleri kullanıldığı yapıyı doğal olarak aydınlatmasının yanında güvenli, hafif ve dayanıklı mekanizmalardır. Otomatik kullanım dışında istendiği takdirde veya gerekli durumlarda manuel olarak da kolayca kontrol edilebilir.

Şeffaf Kepenk

Perfore Kepenk 

Perfore Kepenk Sistemleri yine Şeffaf Kepenk Sistemleri gibi kullanıldığı binaya doğal ışık girişini kolaylaştıran mekanizmalardır. Kişilerin eşyalarını ve işyerlerini daha rahat kontrol etmesini sağlayan Otomatik Perfore Kepenk sistemleri havalandırma ve güvenlik alanında da ciddi kolaylık sunmaktadır.

Otomatik Perfore Kepenk Sistemleri özellikle perakende mağazalarda, yemek sahalarında, okul salonlarında, topluluk salonlarında ve topluluk kulüplerinde ihtiyaçları karşılayarak estetik bir görünüm sunmaktadır. Bu kepenk modeli gerekli durumlarda manuel olarak çalıştırılabilmektedir.

Perfore Kepenk

Çelik Kepenk vs Alüminyum Kepenk 

Alüminyum Kepenk Sistemleri ve Çelik Kepenk Sistemleri birçok farklı özellikteki projede akla ilk gelen Otomatik Kepenk modelleri olmaktadır. En çok tercih edilen bu iki kepenk modelinin birbirleri ile kıyaslandığında olumlu ve olumsuz tarafları olabilmektedir.

Göksu Kapı tarafından üretilen tüm Kepenk Sistemleri işçilik ve malzeme kalitesi sayesinde uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır. Bununla birlikte Çelik Kepenk daha dayanıklı olurken Alüminyum Kepenk daha estetik bir görünüm sunmakta ve daha sessiz çalışmaktadır. Bu noktada işletmenin ihtiyacı göz önünde bulundurularak en uygun Otomatik Kepenk Sistemi önerilmektedir.

Otomatik Kepenk Kullanım Alanları

Otomatik Kepenk Sistemleri estetik ve güvenlik ihtiyacı bulunan tüm yapılarda kullanılabilen, kullanım alanı oldukça yaygın olan bir mekanizmadır. Entegre edildiği projelere zarif bir görünüm ve tehlikelere karşı emniyet imkanı sunan Kepenk Sistemleri yapının özellikleri göz önüne alınarak farklı biçimlerde üretilebilir.

Otomatik Kepenk Sistemlerinin en sık kullanıldığı alanlar arasında;

 • Garajların girişleri,
 • Dükkan, cafe ve barlar,
 • Bahçe içerisinde ayrılmış alanlar,
 • Fabrika ve depo girişleri,
 • Arıtma tesisleri ve çöp toplama merkezleri,
 • Alışveriş merkezleri,
 • Hastaneler ve sağlık birimleri,
 • Pazar yerleri,
 • Endüstriyel işletmeler,

belirtilebilir.

Otomatik Kepenk bina, konut, işyeri vb. alanlarda kapı ve pencerelerin korunması yani yapının güvenliğinin sağlanması için en uygun maliyetlerle optimum çözümleri sunmakta olan sarmal sistemlerdir. Geniş profil seçeneklerine ve farklı uygulama yöntemlerine sahip olunması Otomatik Kepenk sistemlerini çok sık tercih edilir hale getirmiştir.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Switch Ayarı Kepenk Sisteminin montajını gerçekleştiren uzman ekip tarafından yapılır. Eğer Otomatik Kepenk sisteminizin çalışması sürecinde  bir problem yaşıyorsanız kurulum sırasında size verilen iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Sistemleri estetik olmalarının yanı sıra oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü mekanizmalardır. Bakımlarının düzenli bir şekilde yapılması Kepenk Sisteminin kullanım ömrünü daha da artırmaktadır. Otomatik Kepenk bakımı projenize mekanizmayı monte eden uzman ekip tarafından yapıldığında daha sağlıklı sonuçlar elde edilmektedir. 

Otomatik Kepenk Sisteminin açılıp - kapanma sürecinde tetikleyici olarak genellikle Kepenk Kumandası kullanılmaktadır. Kepenk sisteminin açılması için kumanda kullanılarak aktif edilen motor sisteminin hareketi sonucunda kepenk açılmaktadır.

Otomatik Kepenk Sistemlerinde motorun çalışması için genellikle Kepenk Kumandası tetikleyici olarak kullanılmaktadır. Elle kullanım istenmesi veya elektrik kesilmesi halinde Kepenk Sistemleri manuel olarak kontrol edilebilir. Kepenk Sisteminin manuel yani elle nasıl açılıp kapanacağı montajı gerçekleştiren uzman ekibimiz tarafından sizlere aktarılmaktadır.

Otomatik Kepenk Kumandası sadece o Kepenk Sistemine özel açılma - kapanma sürecini yönetmesi istenen bir mekanizmadır. Ev, işyeri, hastane, alışveriş merkezi, depo, fabrika gibi birçok farklı mekanda kullanılabilen Otomatik Kepenk sistemlerinde ihtiyaç duyulan sayıda Kepenk Kumandası ekibimiz tarafından özel bir cihaz yardımıyla kopyalanıp size teslim edilmektedir.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk açılış - kapanış sürecinin nasıl olacağı Kepenk Montajı sonrası uzman ekip tarafından ayarlanmaktadır.

Otomatik Kepenk Motorunun çalışma esnasında kullanacağı watt kepenk boyutu, çalışma hızı gibi farklı faktörlere göre belirlenmektedir. Uzman ekibimiz tarafından Kepenk üretimi sırasında yapılan incelemede kullanılacak motorun kaç watt da çalışacağına karar verilmektedir.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Sistemleri oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü sistemlerdir. Açılmamasına neden olabilecek birçok farklı ihtimal bulunmaktadır. Örneğin; kumandada, motorda, yayda veya farklı mekanizmalarda hasar veya gevşeme olabilir. Yapılması gereken en doğru şey İletişim kanallarımızdan bize ulaşarak destek istemek olacaktır.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Motorunun çalışma hızı, enerji kullanımı, açılış - kapanış sürecinin nasıl olacağı gibi özellikleri Kepenk Montajı sonrası uzman ekip tarafından ayarlanmaktadır.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yani elle açılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk bina, konut, işyeri vb. alanlarda kapı ve pencerelerin korunması yani yapının güvenliğinin sağlanması için en uygun maliyetlerle optimum çözümleri sunmakta olan sarmal sistemlerdir. Geniş profil seçeneklerine ve farklı uygulama yöntemlerine sahip olunması Otomatik Kepenk sistemlerini çok sık tercih edilir hale getirmiştir.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Yayı Kepenk Sisteminin montajını gerçekleştiren uzman ekip tarafından yerine takılır. Eğer Otomatik Kepenk sisteminizin çalışmasında bir problem yaşıyorsanız kurulum sırasında size verilen telefon numarasını arayarak destek alabilirsiniz.

Kepenk Fiyatları belirlenirken ücretlerde değişikliğe neden olabilecek birçok farklı etmen bulunmaktadır. Sizlere en doğru fiyatı verebilmemiz için ihtiyaç duyduğunuz Otomatik Kepenk Sisteminin boyutunu ve arzu ettiğiniz diğer özellikleri öğrenmemiz gerekmektedir.

Ayrıca Otomatik Kepenk Fiyatları ile ilgili değişikliklere neden olan durumlar arasında satış sonrası montaj hizmeti sunulması, bakım, onarım, tamir ve garanti kapsamı ile ilgili detaylar da gösterilebilir.

Otomatik Kepenk ile ilgili tüm sorularınızı Hemen Bize Ulaşınız metnine tıklayıp uzman personelimiz ile anlık mesajlaşarak veya bizi İletişim kanallarımızdan arayarak öğrenebilir, Kepenk Fiyatları hakkında en doğru rakamları bu şekilde elde edebilirsiniz.

Kepenk Sistemleri öncelikle kullanılacağı alana özel boyutlarda ve ihtiyaçları yerine getirecek opsiyonel yetenekler ile üretilir. Otomatik Kepenk Montajı alanında uzman ekipler tarafından yerine takılarak kullanılmaya başlanır.

Kepenk Sistemleri konut, işyeri, hastane, alışveriş merkezi, depo, fabrika gibi ev ve iş amaçlı kullanılan pek çok yapıda tercih edilmektedir. Bu kadar geniş bir kullanım alanına sahip olması üretim aşamasında bizim de geniş bir yelpazede çalışmamıza imkan sağlar.

Göksu Kapı bünyesinde 30 yılı aşkın süredir Otomatik Kapı Sistemleri üretimi gerçekleştiren uzman ekibimiz projenizde yaptıkları incelemeler ve sizin ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak en uygun Otomatik Kepenk Sistemi üretimini tesislerimizde gerçekleştirmektedir.

Otomatik Kepenk Sisteminin açılıp - kapanma sürecinde tetikleyici olarak genellikle Kepenk Kumandası kullanılmaktadır. Kepenk sisteminin kapanması için kumanda kullanılarak aktif edilen motor sisteminin hareketi sonucunda kepenk kapanmaktadır.

Otomatik Kepenk Sistemleri elektrik kesintisi veya farklı problemler halinde manuel kullanılabilir yapıda üretilmektedir. Göksu Kapı tarafından üretimi tamamlanan Kepenk Sistemleri monte edildikten sonra uzman ekip size manuel kullanım hakkında gerekli bilgileri vermektedir. Eğer bu konuda herhangi bir sorun yaşarsanız İletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşıp destek alabilirsiniz.

Otomatik Kepenk yağlanması Kepenk Sisteminin montajını gerçekleştiren uzman ekip tarafından size anlatılmaktadır. Eğer Otomatik Kepenk sisteminizin çalışmasında bir problem yaşıyorsanız kurulum sırasında size verilen iletişim bilgilerini kullanarak destek alabilirsiniz.

Kepenk Sistemleri konut, işyeri, hastane, alışveriş merkezi, depo, fabrika gibi ev ve iş amaçlı kullanılan pek çok yapıda tercih edilmektedir. Bu kadar geniş bir kullanım alanına sahip olması üretim aşamasında bizim de geniş bir yelpazede çalışmamıza imkan sağlar.

Göksu Kapı bünyesinde 30 yılı aşkın süredir Otomatik Kapı Sistemleri üretimi gerçekleştiren uzman ekibimiz projenizde yaptıkları incelemeler ve sizin ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak en uygun Otomatik Kepenk Sistemi üretimini tesislerimizde gerçekleştirmektedir.