Göksu Kapı Blog

Hangar Kapısı özellikle havacılık ve depolama alanlarında kullanılan büyük boyutlu ve yüksek performanslı kapılardır. Hangar Kapıları uçak, helikopter, roket gibi araçların giriş ve çıkışını sağlarken, aynı zamanda hava koşullarına ve güvenlik gereksinimlerine uygun bir ortam oluşmasına imkan tanır.

Hangar Kapıları havacılık ve depolama sektörlerinde verimlilik, güvenlik ve estetik açısından önemli bir rol oynar. Hangar Kapıları araçların bakım ve onarım işlemlerini kolaylaştırırken, enerji tasarrufu sağlar. Aynı zamanda işletme maliyetlerini düşürür. Ayrıca Hangar Kapısı modelleri araçların korunması ve güvenliği için gerekli olan izolasyon, yangın dayanımı, ses yalıtımı gibi özelliklere sahiptir. Hangar Kapıları mimari açıdan da göz alıcı bir görünüm sunar.

GOXU markalı Hangar Kapıları Göksu Kapı tarafından üretilen yüksek kaliteli ve yenilikçi kapı sistemleridir. GOXU Hangar Kapıları havacılık ve depolama alanlarında devrim yaratan çözümler sunar. Bu kapılar farklı boyutlarda, şekillerde ve renklerde tasarlanabilir ve müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

Göksu Kapı tarafından üretilen Hangar Kapıları kolay montaj ve bakım imkanı sağlar. Akıllı teknoloji ile donatılan bu kapılar uzaktan kumanda veya mobil uygulama ile kontrol edilebilir. GOXU markalı Hangar Kapıları ile ilgili daha fazla bilgi almak için +90 530 505 53 87 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Projelerinize %100 uyumla entegre edilecek Hangar Kapısı modelleri ile ilgili fiyat, ölçü, mekanizma bilgilerini hemen almak için İletişim bağlantısına tıklayarak yetkili ekibimizle irtibat kurabilirsiniz. Zaman kaybetmeden GOXU markalı Hangar Kapıları ile havacılık ve depolama alanlarında devrim yaratın...

Ankara Hangar Kapısı 

Ankara'da Hangar Kapısı arayan işletmeler için 1 numaralı çözüm, GOXU Markalı Hangar Kapıları… Hangar Kapısı büyük boyutlu ve ağır yük taşıyan araçların giriş çıkış yaptığı depo, hangar, fabrika gibi yapılarda kullanılan özel bir kapı türüdür. Bu kapılar yüksek güvenlik, dayanıklılık, yalıtım ve estetik özelliklere sahip olmalıdır. Hangar Kapıları farklı ebat ve tasarımlara uyum sağlayabilen, kolay açılıp kapanabilen uzun ömürlü sistemlerdir.

Ankara da Hangar Kapısı arayanlar için en iyi seçenek Göksu Kapı'nın GOXU markalı Hangar Kapılarıdır. Göksu Kapı Otomatik Kapı sektörünün öncü üretici firmalarından biri olarak 30 yılı aşkın süredir yurt içinde ve yurt dışında hizmet vermektedir. Göksu Kapı'nın ürettiği GOXU markalı Hangar Kapıları yüksek kalite standartlarında ve son teknoloji ile üretilmektedir.

GOXU Hangar Kapıları Ankara'da bulunan fabrika ve depolara uygun olarak farklı tiplerde sunulmaktadır. Göksu Kapı tarafından üretilen Hangar Kapısı modelleri arasında;

  • Polar Hangar Kapısı : Yüksek hızlı açılıp kapanabilen, alüminyum profillerden oluşan ve izolasyon sağlayan bir Hangar Kapısıdır. Polar Hangar Kapısı soğuk hava depoları, gıda sektörü, kimya sektörü gibi alanlarda tercih edilmektedir.
  • PVC Hangar Kapısı : Yüksek hızlı açılıp kapanabilen, PVC kumaştan oluşan ve ısı yalıtımı sağlayan bir Hangar Kapısıdır. PVC Hangar Kapısı tekstil sektörü, lojistik sektörü, otomotiv sektörü gibi alanlarda tercih edilmektedir.
  • Radarlı Hangar Kapısı : Araç veya insan hareketine göre otomatik olarak açılıp kapanabilen, metal veya PVC malzemeden oluşan ve güvenlik sağlayan bir Hangar Kapısıdır. Radarlı Hangar Kapısı askeri tesisler, havaalanları, limanlar gibi alanlarda tercih edilmektedir.

gösterilebilir.

Göksu Kapı geniş bayi ağı sayesinde kendisinden Ankara'da Hangar Kapısı alan firmalara montaj, bakım ve servis hizmetleri de sunmaktadır. GOXU Ankara şubesi ile İletişime geçerek Hangar Kapısı ihtiyacınız için en uygun çözümü bulabilirsiniz. GOXU markalı Hangar Kapıları ile Ankara'da güvenli ve konforlu bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz.

Hangar Kapısı Türleri 

Göksu Kapı Hangar Kapısı üretimi yapan bir firmadır. Hangar Kapıları büyük boyutlu uçak, helikopter veya diğer araçların giriş ve çıkışını sağlayan özel kapılardır. GOXU olarak uzun yıllardır birçok projenin ihtiyaç duyduğu Hangar Kapılarını en uygun şartlarda üretip teslim etmiş alanında uzman ve tecrübeli ekibi bünyemizde barındırıyoruz.

Hangar Kapıları kullanım amacı ve proje alanı göz önüne alınarak değişik özelliklerde üretilmektedir. Göksu Kapı kalitesiyle ürettiğimiz Hangar Kapısı Modelleri arasında;

  • Uçak Hangar Kapısı
  • Sürgülü Hangar Kapı
  • Katlanır Hangar Kapı
  • Yana Kayar Hangar Kapı
  • Döner Hangar Kapı

belirtilebilir.

Sizlerde projenizde Hangar Kapılarına ihtiyaç duyuyorsanız Hemen Bize Ulaşarak üretimini yaptığımız tüm Hangar Kapısı Türleri ile ilgili bilgileri alabilir, hangarınıza en uygun fiyatlarla en sağlıklı kapıyı taktırabilirsiniz.

Sürgülü Hangar Kapısı 

Sürgülü Hangar Kapısı raylar üzerinde hareket eden ve istenilen yöne açılıp kapanabilen bir kapı türüdür. Bu kapılar geniş açıklıkları kapatmak için uygun bir seçenektir. Sürgülü Hangar Kapısı modellerinin avantajları arasında kolay montaj, az yer kaplama, dayanıklılık ve güvenlik sayılabilir. Sürgülü Hangar Kapısı sistemleri dezavantajları arasında rayların bakım ihtiyacı, kar veya buz gibi engellerin rayları tıkaması ve yüksek maliyet sayılabilir.

Katlanır Hangar Kapı 

Katlanır Hangar Kapısı menteşeli panellerden oluşan ve istenilen yöne katlanarak açılıp kapanabilen bir kapı türüdür. Bu kapılar yüksekliği sınırlı olan alanlar için uygun bir seçenek olarak bilinmektedir. Katlanır Hangar Kapısı sistemlerinin avantajları arasında hızlı açılıp kapanma, az yer kaplama, estetik görünüm ve sessiz çalışma sayılabilir.

Katlanır Hangar Kapısı modellerinin dezavantajları arasında ise menteşelerin bakım ihtiyacı, panellerin ağırlığı ve rüzgar direncinin düşük olması sayılabilir.

Yana Kayar Hangar Kapısı 

Yana Kayar Hangar Kapısı tekerlekli panellerden oluşan ve istenilen yöne kayarak açılıp kapanabilen bir kapı türüdür. Bu kapılar geniş ve yüksek açıklıkları kapatmak için uygun bir seçenektir. Yana Kayar Hangar Kapısı sistemlerinin avantajları arasında güvenlik, dayanıklılık, kolay montaj ve rüzgar direnci sayılabilir.

Yana Kayar Hangar Kapısı modellerinin dezavantajları arasında tekerleklerin bakım ihtiyacı, kar veya buz gibi engellerin tekerlekleri tıkaması ve çok yer kaplama sayılabilir.

Döner Hangar Kapısı 

Döner Hangar Kapısı merkezi bir noktadan dönen ve istenilen açıda durabilen bir kapı türüdür. Bu kapılar farklı şekil ve boyutlardaki açıklıkları kapatmak için uygun bir seçenektir. Döner Hangar Kapısı modellerinin avantajları arasında esneklik, az yer kaplama, estetik görünüm ve hızlı açılıp kapanma sayılabilir. Döner Hangar Kapısının dezavantajları arasında ise yüksek maliyet, karmaşık mekanizma ve bakım gerektirmesi sayılabilir.

Hangar Kapısı özellikle havacılık ve depolama alanlarında kullanılan büyük boyutlu ve yüksek performanslı kapılardır. Hangar Kapıları uçak, helikopter, roket gibi araçların giriş ve çıkışını sağlarken, aynı zamanda hava koşullarına ve güvenlik gereksinimlerine uygun bir ortam oluşmasına imkan tanır.

Hangar Kapıları günümüzde genellikle elektronik sistemlerle çalışmaktadır. Kapının üst kısmında çelik halatları kontrol eden bir motor vardır. Kapının düğmesine basılı tutulup motorun çelik halatları belli bir hızla harekete geçirmesi sağlanır. Kapı üste ya da yana doğru açılır.

Göksu Kapı Türkiye’nin en büyük ve başarılı Hangar Kapısı Üreticisi olarak bilinen, sadece yurt içi değil yurt dışı projelere de binlerce Hangar Kapısı üreten bir firmadır. GOXU markası ile birlikte ülkemizin bilinen Hangar Kapısı Üreticileri arasında Göksu Kapı, ALD Kapı ve Madoors gibi firmalar gösterilebilir.

Hangar Kapısı Fiyatları sistemin kurulacağı hangarın yapısına, büyüklüğüne, motor ve kanat kısımlarında istenecek opsiyonlara göre değişmektedir. Hangar Kapısı Fiyatı hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz…