Göksu Kapı Blog

Seksiyonel Kapılar poliüretan kullanılarak imal edilen, sandviç panellerden oluşan, konut ya da endüstriyel tipteki kapılardır. Isı yalıtımı ve güvenlik önlemleri ile birlikte sağlam bir yapıya sahiptirler. Bulundukları yapıyı soğuk - sıcak hava akımından, toz ve nemden koruyup yangın ve kuvvetli rüzgâra karşı direnç gösterirler.

Seksiyonel Kapılar panelin her iki yanında bulunan menteşeler, tekerlekler ve taşıyıcı görevi gören çelik halatların yardımıyla kayarak hareket ederler. Torsiyon yaylarının gücü kapının hareketini kolaylaştırır. Dikey olarak konumlandıklarından alan kaybını önlerler. Sertifikalı güvenlik özellikleri, ergonomik yapısı ve çeşitliliği ile öne çıkarlar.

Seksiyonel Kapılar birçok farklı tasarıma sahip olabilen çok yönlü kapı modelleridir. Bu kapılar farklı ihtiyaçlara ve kullanım amaçlarına göre tasarlanabilir; değişik malzemeler, renkler ve boyutlarla üretilebilir.

Günümüzde en sık tercih edilen Seksiyonel Kapı Modelleri arasında;  

 • Seksiyonel Garaj Kapısı
 • Endüstriyel Seksiyonel Kapı
 • Seksiyonel Cam Kapı
 • Yüksek Hızlı Seksiyonel Kapı
 • Seksiyonel Yangın Kapısı
 • Sandviç Panel Seksiyonel Kapı
 • Perfore Seksiyonel Kapı
 • Modüler Seksiyonel Kapı
 • Düz Panelli Seksiyonel Kapı
 • Ahşap Kaplamalı Seksiyonel Kapı
 • Kepenkli Seksiyonel Kapı
 • Otomatik Seksiyonel Kapı
 • Tavan Kaplamalı Seksiyonel Kapı
 • Çelik Seksiyonel Kapı
 • Özel Tasarım Seksiyonel Kapı
 • Dairesel Seksiyonel Kapı
 • Asansörlü Seksiyonel Kapı

belirtilebilir.

Yukarıda farklı bakış açılarını göz önüne alarak Seksiyonel Kapıları belirli isimlerle kategorize etmeye çalıştık. Uzman ekip arkadaşımız tarafından kaleme alınan bu yazımızda en fazla tercih edilen Seksiyonel Kapı Modelleri ile ilgili açıklamalar yapmaya çalışacağız.

GOXU Otomatik Kapı Sistemleri üreten bir firma olarak sektördeki deneyimi ve kalitesi ile öne çıkar. Göksu Kapı olarak GOXU markası altında Seksiyonel Kapılar dahil olmak üzere birçok Otomatik Kapı çeşidini sizlere sunuyoruz. Sizde güvenli ve estetik bir Otomatik Kapı sistemine sahip olmak istiyorsanız GOXU kapıyı tercih edin.

Uzman ekip arkadaşlarımızdan GOXU markası altında üretilmiş Seksiyonel Kapı Modelleri hakkında bilgi almak için İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşabilir, +90 530 505 53 87 numarasını arayarak yetkili personelimizle görüşebilirsiniz…

Seksiyonel Garaj Kapısı 

Seksiyonel Garaj Kapısı garajınızın girişini kapatmak için kullanılan yatay panellerden oluşan bir kapıdır. Bu paneller birbirine menteşelerle bağlanır ve raylar üzerinde yukarı ve aşağı hareket eder. Seksiyonel Garaj Kapısı yerden tasarruf sağlar, ısı yalıtımı sunar ve güvenliktir. Ayrıca farklı renk, desen ve malzeme seçenekleriyle garajın görünümü estetik bir hale gelir.

Göksu Kapı GOXU markası altında Seksiyonel Garaj Kapısı üretimi yapan bir firmadır. GOXU Seksiyonel Garaj Kapıları kaliteli malzemelerden üretilir ve uzun ömürlüdür. Bu kapılar arzu edilen boyut ve özelliklere göre sipariş edilebilir. Göksu Kapı geniş bayi ağı sayesinde montaj ve bakım hizmetleri de sunar.

Eğer sizde garajınız için Seksiyonel Garaj Kapısı arayışı içindeyseniz ve bu kapılar ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız goxu.com.tr/seksiyonel-garaj-kapilari bağlantısını tıklayarak teknik özellikleri, görselleri, videoları ve broşürleri inceleyebilirsiniz.

Endüstriyel Seksiyonel Kapı 

Endüstriyel Seksiyonel Kapılar büyük alanlarda kullanılan yatay açılır kapılardır. Bu kapılar fabrika, depo, hangar gibi yerlerde hem güvenlik hem de ısı yalıtımı sağlar. Endüstriyel Seksiyonel Kapılar birbirine menteşeli panellerden oluşur. Bu paneller raylar üzerinde hareket ederek tavana doğru açılır.

Endüstriyel Seksiyonel Kapılar farklı boyutlarda ve renklerde üretilebilir. Ayrıca isteğe bağlı olarak pencere veya yaya kapısı eklenebilir. Göksu Kapı GOXU markası altında Endüstriyel Seksiyonel Kapı üretimi yapan bir firmadır. Firmamız kaliteli malzeme ve işçilik ile en iyi hizmeti vermektedir.

Eğer sizde Endüstriyel Seksiyonel Kapı arayışı içindeyseniz ve bu kapılar ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız goxu.com.tr/seksiyonel-sanayi-kapilari bağlantısını tıklayarak teknik özellikleri, görselleri, videoları ve broşürleri inceleyebilirsiniz.

Seksiyonel Cam Kapı

Seksiyonel Cam Kapılar görsel açıdan şık ve modern bir görünüm sunan, ısı ve ses yalıtımı sağlayan, güvenli ve dayanıklı kapılardır. Bu kapılar cam panellerden oluşan ve raylar üzerinde hareket eden kapılardır. Seksiyonel Cam Kapılar istenilen renk ve desende üretilebilir ve farklı mekanlara uyum sağlayabilir.

Seksiyonel Cam Kapılar GOXU markası altında yüksek kalite ve uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır. GOXU Seksiyonel Kapı üretiminde uzmanlaşmış bir firmadır ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Eğer sizde Seksiyonel Cam Kapı arayışı içindeyseniz ve bu kapılar ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız goxu.com.tr/seksiyonel-cam-kapilar bağlantısını tıklayarak teknik özellikleri, görselleri, videoları ve broşürleri inceleyebilirsiniz.

Yüksek Hızlı Seksiyonel Kapı 

Yüksek Hızlı Seksiyonel Kapılar endüstriyel ve ticari alanlarda kullanılan kapılardır. Bu kapılar yüksek hızda açılıp kapanabilen ve yalıtım sağlayan kapılardır. Yüksek Hızlı Seksiyonel Kapılar enerji tasarrufu, güvenlik, konfor ve hijyen gibi avantajlar sunar.

GOXU markası altında üretilen Yüksek Hızlı Seksiyonel Kapılar kaliteli malzeme ve teknoloji ile donatılmıştır. Göksu Yüksek Hızlı Seksiyonel Kapılar ile işletmenizin verimliliğini ve prestijini artırabilirsiniz.

Eğer sizde Yüksek Hızlı Seksiyonel Kapı arayışı içindeyseniz ve bu kapılar ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız goxu.com.tr/hizli-pvc-kapilar bağlantısını tıklayarak teknik özellikleri, görselleri, videoları ve broşürleri inceleyebilirsiniz.

Seksiyonel Yangın Kapısı 

Seksiyonel Yangın Kapısı binalarda olası bir yangın durumunda yangının yayılmasını önlemek ve güvenli bir kaçış yolu sağlamak için kullanılan özel bir kapı çeşididir. Seksiyonel Yangın Kapısı Göksu Kapı tarafından GOXU markası altında üretilen ve yüksek kalite standartlarına sahip bir üründür.

Seksiyonel Kapıların Kullanım Alanları 

Seksiyonel Kapılar günümüzde pek çok farklı alanda değişik amaçlarla kullanılmaktadır. Bu duruma yol açan en büyük etkenler arasında Seksiyonel Kapıların alan tasarrufu sağlaması, enerji verimliliği sunması, güçlü ısı yalıtımı ve hava & su sızdırmazlık özellikleri bulundurması gösterilebilir.

Seksiyonel Kapılar ticari ve konutlarda kullanılmak üzere farklı modellerde üretilebilirler. Sizin ihtiyaçlarınıza göre özel olarak tasarlanan kapıların en sık kullanıldığı alanlar arasında;

 • Fabrikaların ürün giriş ve sevkiyat bölümleri
 • Depo ve hangarların kapıları
 • Oto galeri veya sanayilerin gösterim alanları
 • Konutların otopark garajları
 • Villaların garaj kapıları
 • Özel ürün sergilenen showroomlar
 • Sanayi siteleri

gösterilebilir.

Seksiyonel Kapı Fiyatları kullanılacak alanın ölçülerine, otomasyon sistemine, panel rengine ve modeline göre değişiklik gösterebilir. Sağladıkları birçok avantaj göz önüne alındığında Seksiyonel Kapı Fiyatları pahalı değildir. Farklı sektördeki ürünlere göre en çok yalıtım ve sızdırmazlık sağlayan ve bu sayede enerji kullanımını en aza indiren seksiyonel kapılar ciddi bir fiyat avantajı sağlarlar.

Sizde projenize hem güvenli hem de estetik bir dokunuş yapmak istiyorsanız Seksiyonel Kapı modellerine göz atmayı unutmayın. Seksiyonel Kapı seçiminde uzman ekibimizden destek talep etmek için İletişim kanallarımızı kullanarak Bize Ulaşabilirsiniz...

Seksiyonel Kapı yani Sectional Door bölümlü, ayrılabilir parçalardan meydana gelen kapı kelimesinin Türkiye'de Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe ifade edilme biçimidir.

Seksiyonel Kapı yani Sectional Door bölümlü, ayrılabilir parçalardan meydana gelen kapı kelimesinin Türkiye'de Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe ifade edilme biçimidir.

Seksiyonel Kapı birçok farklı amaçla ve birbirinden değişik alanlara kurulabilen estetik, dayanıklı ve fonksiyonel bir kapı türüdür. Seksiyonel Kapılar otomatik ve manuel olmak üzere 2 yapıda çalışabilmektedir.

Seksiyonel Kapı Motoru Fiyatları projeye en uygun Seksiyonel Kapı belirlendikten sonra seçileceği için farklı fiyatlar çıkabilir. Çünkü Seksiyonel Kapı Motorlarının birçok farklı özellikte seçeneği bulunmaktadır. Seksiyonel Kapı Motoru Fiyatları ile ilgili sorularınızı web sitemizdeki whatsapp ikonuna tıklayıp bizimle irtibata geçerek sorabilirsiniz.

Seksiyonel Garaj Kapısı Fiyatları farklı yataklama seçenekleri ile imal edilebilmesi nedeniyle farklı ücretler ile üretilmesine rağmen fonksiyonları ve estetik yapısı dikkate alındığında oldukça uygun fiyatlara sahip olunabilen bir kapı modelidir. Seksiyonel Garaj Kapısı Fiyatları ile ilgili sorularınızı web sitemizdeki whatsapp ikonuna tıklayıp bizimle irtibata geçerek sorabilirsiniz.

Endüstriyel Seksiyonel Kapı Fiyatları farklı yataklama seçenekleri ile imal edilebilmesi nedeniyle farklı ücretler ile üretilmesine rağmen fonksiyonları ve estetik yapısı dikkate alındığında oldukça uygun fiyatlara sahip olunabilen bir kapı modelidir. Endüstriyel Seksiyonel Kapı Fiyatları ile ilgili sorularınızı web sitemizdeki whatsapp ikonuna tıklayıp bizimle irtibata geçerek sorabilirsiniz.