Göksu Kapı Blog

Otomatik Kepenk Sistemleri eviniz ve işyeriniz için modern, estetik ve güvenli çözümler sunmaktadır. Otomatik Kepenkler kapı ve pencere gibi açıklıkları kapatmak için kullanılan metal veya plastik lamellerden oluşan panellerdir. Bu sistemler uzaktan kumanda, anahtar veya buton ile açılıp kapanabilir.

Otomatik Kepenk Sistemleri kullanıldığı projelere birçok farklı avantajı beraberinde getirir. Bu avantajların bazılarını;

  • Otomatik Kepenk Sistemleri eviniz ve işyeriniz için hırsızlık, yangın, deprem gibi tehlikelere karşı koruma sağlar. Otomatik Kepenkler dayanıklı malzemelerden üretilir ve güçlü bir kilit mekanizması ile donatılır. Böylece dışarıdan zorla açılması veya kırılması çok zordur.
  • Kepenk Sistemleri eviniz ve işyeriniz için enerji tasarrufu sağlar. Otomatik kepenkler ısı yalıtımı özelliğine sahiptir ve içerideki sıcaklığı korur. Böylece kışın ısıtma, yazın ise soğutma masraflarını azaltır. Ayrıca Otomatik Kepenkler güneş ışığını istenilen seviyede kontrol etmenizi sağlar ve elektrik tüketimini düşürür.
  • Otomatik Kepenk Sistemleri eviniz ve işyeriniz için konfor ve kolaylık sağlar. Otomatik Kepenkler uzaktan kumanda ile tek bir tuşla açılıp kapanabilir. Böylece kapı veya pencere ile uğraşmanıza gerek kalmaz. Ayrıca Otomatik Kepenkler sessiz çalışır ve gürültü kirliliği yapmaz.
  • Otomatik Kepenk modelleri eviniz ve işyeriniz için estetik görünüm sağlar. Otomatik Kepenkler farklı renk, desen ve model seçenekleri ile her türlü mimari tarza uyum sağlar. Böylece evinizin veya işyerinizin dış cephesini güzelleştirir.

şeklinde belirtebiliriz.

Otomatik Kepenk Sistemleri almak istiyorsanız kaliteli ürün ve hizmet sunan bir firma tercih etmelisiniz. Göksu Kapı olarak GOXU markası altında Otomatik Kepenk sistemleri üretimi yapan bir firmayız. Müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla çalışan firmamız işletmelerin ihtiyaçlarınıza %100 uyumlu çözümleri yüksek kalite politikası ile sunmaktadır.

Üretimine devam ettiğimiz Otomatik Kepenk sistemlerinin teknik özelliklerine, broşürlerine ve ürün videolarına goxu.com.tr/sarmal-sistemler bağlantısını tıklayarak ulaşabilir, işletmeniz için en dayanıklı, kaliteli ve estetik Kepenklere sahip olmak için Hemen Bize Ulaşarak uzman ekip arkadaşımızla anlık iletişim kurabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Ankara 

Otomatik Kepenk Sistemleri ile Ankara'da Güvenli ve Estetik Çözümler… Ankara Türkiye'nin başkenti ve en büyük ikinci şehri olarak hem siyasi hem de ekonomik açıdan önemli bir merkezdir. Ankara'da yaşayan ve çalışan insanlar için güvenlik ve estetik, giriş - çıkış sistemlerinde aradıkları temel özelliklerdir. Bu nedenle Ankara Otomatik Kepenk Sistemleri oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Otomatik Kepenk Sistemleri mekanik bir sistem kullanarak kontrol edilen, kumanda benzeri bir kontrol ünitesi aracılığıyla otomatik olarak açılıp kapanabilen kapı sistemleridir. Otomatik Kepenk Sistemleri bir motor ve kumanda paneli tarafından kontrol edilir. Bu sistemler iş yerleri, mağazalar, depolar, garajlar, otoparklar gibi farklı alanlarda kullanılabilir.

Ankara'da Otomatik Kepenk Sistemleri arayanlar için en iyi adres Göksu Kapıdır. Göksu Kapı GOXU markası altında Otomatik Kapı sektörünün öncü ve üretici firması olarak 30 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. Göksu Kapı'nın geniş ürün yelpazesinde Kepenk Sistemlerinin yanı sıra Yangın Kapıları, Seksiyonel Kapılar, Polar Kapılar, Garaj Kapıları, Yüksek Hızlı Kapılar, Hangar Kapıları gibi pek çok farklı kapı çeşidi bulunmaktadır.

GOXU Otomatik Kepenk Sistemleri Ankara'nın her ilçesine hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilmektedir. Sizin işletmeniz veya projeniz için en uygun olacak Otomatik Kepenk modeline sahip olmak için Hemen Bizi Arayın...

Otomatik Kepenk Sistemlerinin Temel Özellikleri 

Otomatik Kepenk Sistemleri iş yerleri, evler, garajlar, depolar ve diğer alanlar için güvenlik ve estetiği bir arada sağlayan modern ve pratik çözümlerdir. Otomatik Kepenkler birbirine geçmiş metal profillerden oluşan ve motorlu bir mekanizma ile açılıp kapanan kapılardır.

Otomatik Kepenk Sistemlerinin temel özellikleri arasında;

  • Güvenlik
  • Tasarruf
  • Estetik
  • Yalıtım
  • Dayanıklılık

gösterilebilir.

Otomatik Kepenk Sistemleri iş yerinizin veya evinizin güvenliğini ve konforunu arttırmak için ideal bir seçimdir. Otomatik Kepenk sistemlerini tercih ederek işletmenizin ihtiyaç duyduğu estetik ve fonksiyonel kapıya sahip olabilirsiniz. GOXU markası altında üretilen Otomatik Kepenk sistemlerimizden yararlanmak isterseniz Bizimle İletişime Geçebilirsiniz...

Maksimum Güvenlik

Otomatik Kepenk Sistemleri kötü niyetli kişilerin girişini engellemek için dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Bu sistemler galvanizli çelik, alüminyum veya paslanmaz çelik gibi kaliteli malzemelerden üretilir. Otomatik Kapı Sistemleri hırsızlık, yangın, deprem gibi durumlara karşı koruma sağlar. Bu sistemler kumanda, anahtar veya şifre gibi farklı kontrol seçenekleri ile kullanılabilir.

Enerji Tasarrufu

Otomatik Kepenk Sistemleri ısı yalıtımı sağlayarak enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olur. Bu sistemler izoleli profillerden üretilebilir ve böylece iç mekanın sıcaklığını korur. Otomatik Kepenk Sistemleri ayrıca güneş ışığını isteğe göre ayarlayarak aydınlatma ihtiyacını azaltır.

Estetik Görünüm 

Otomatik Kepenk Sistemleri farklı renk, desen ve model seçenekleri ile mekanın görünümüne uyum sağlar. Bu sistemler sarmal veya katlanır şekilde tasarlanabilir ve aktif olmadığı zaman yer kaplamaz. Ayrıca Otomatik Kepenk Sistemleri reklam, logo gibi görsel unsurların üzerine entegre edilmesine de olanak tanır.

Ses Yalıtımı 

Otomatik Kepenk Sistemleri ses yalıtımı sağlayarak gürültü kirliliğinden korunmanızı sağlar. Bu sistemler izoleli profillerden üretilebilir ve böylece dışarıdan gelen sesleri engeller. Otomatik Kepenk Sistemleri ayrıca sessiz çalışan motorları ile rahatsız edici bir ses çıkarmaz.

Uzun Ömürlü Kullanım 

Otomatik Kepenk Sistemleri hava koşullarına dayanıklı bir şekilde üretilir ve uzun ömürlüdür. Bu sistemler paslanmaz, boyasız ve bakım gerektirmeyen malzemelerden üretilir ve böylece yağmur, kar, rüzgar gibi etkenlere karşı dirençlidir. Otomatik Kepenk Sistemleri ayrıca renk seçenekleri ile dış cepheye uyum sağlar.

Yukarıda belirttiğimiz durumlar Otomatik Kepenk sistemlerinin sadece birkaç özelliği olarak gösterilebilir. Bu sistemlerin çalışma prensibi ve kullanım amaçlarına göre daha fazla çeşide ayrılabilir. Sizin işletmeniz veya projeniz için en uygun olacak Otomatik Kepenk Sistemine sahip olmak için Hemen Bizi Arayın...

Otomatik Kepenk Sistemleri işyeri, dükkan ve garaj gibi alanların korunması için özel olarak üretilen dikey olarak çalışan kapılara verilen isimdir. Eski dönemlerde manuel olarak açılıp kapanan kepenkler yeni dönemlerde artık otomatik kepenk sistemleri ile çalışmaktadır.

Otomatik Kepenkler genel olarak dikey biçimde çalışan kapı modellerini ifade eder. Demir, sac, alüminyum gibi materyallerden yararlanılarak oluşturulur. Otomatik Kepenk Sistemleri bina, konut, işyeri vb. alanlarda kapı ve pencerelerin korunması yani yapının güvenliğinin sağlanması için en uygun maliyetlerle optimum çözümleri sunmakta olan sarmal sistemlerdir.

Otomatik Kepenk Sistemleri işyeri, dükkan ve garaj gibi alanların korunması için özel olarak üretilen dikey olarak çalışan kapılara verilen isimdir. Eski dönemlerde manuel olarak açılıp kapanan kepenkler yeni dönemlerde artık otomatik kepenk sistemleri ile çalışmaktadır.

Otomatik Kepenkler genel olarak dikey biçimde çalışan kapı modellerini ifade eder. Demir, sac, alüminyum gibi materyallerden yararlanılarak oluşturulur. Otomatik Kepenk Sistemleri bina, konut, işyeri vb. alanlarda kapı ve pencerelerin korunması yani yapının güvenliğinin sağlanması için en uygun maliyetlerle optimum çözümleri sunmakta olan sarmal sistemlerdir.

Otomatik Kepenkler genellikle motorlu bir sistemle çalışır ve kepenk açma veya kapama işlemlerinde motor gücü ile birlikte hareket eden lamellerin tüp motora bağlı olan sarma şasesine sarılmasını ve bu esnada mümkün olduğunca boşluk bırakmamasını sağlar.

Otomatik Kepenklerin çalışma prensibi motorun dönmesiyle birlikte şaftın hareket etmesi ve bu hareketin de kepenklerin açılması ya da kapanması şeklinde gerçekleşmesidir. Otomatik Kepenkler genellikle kumandalı olarak çalışır ve kullanıcının isteği doğrultusunda açılıp kapanabilir. Ayrıca otomatik kepenklerin durma ayarları da yapılabilmektedir.

Otomatik Kepenk Sistemleri hırsızlığa ve dış etkenlere karşı dayanıklı olması nedeni ile sıklıkla tercih edilir. Ayrıca otomatik kepenklerin kullanımı kolaydır ve kumandalı olarak çalıştırılabilirler. Alüminyum Otomatik Kepenk Sistemleri ise estetik görüntünün ön plana çıktığı mekanlarda tercih edilir.

Otomatik Kepenklerin tasarımları hırsızlık olaylarının engellenmesinde oldukça etkilidir ve alarm sistemleri ile uyumlu olması ve kilit sisteminin hırsızlık olaylarına karşı oldukça etkili olması da bu tasarımların tercih edilmesinde etkili olmuştur.

Otomatik Kepenk Sistemleri genellikle iş yerleri, mağazalar, garajlar ve evlerde kullanılır. Bu yerlerde otomatik kepenklerin kullanımı güvenlik başta olmak üzere pek çok açıdan çok değerlidir.

Otomatik Kepenk Sistemleri sağlam metaller kullanılarak üretildiği için çok yüksek dayanma kapasitesine sahiptir. Bu sistemler hırsızlığa ve dış etkenlere karşı dayanıklıdır.